پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۸
گیتی آنلاین - کرمانشاه - هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور در حالی پیگیری شد که تیم شاهین نماینده کرمانشاه در این رقابت ها برابر میهمان خود سوهان محمد سیما قم نتیجه را واگذار کرد تا برای سومین بار متوالی طعم شکست را بچشند

تیم فوتسال شاهین کرمانشاه که اولین سال حضورش در سطح یک فوتسال کشور را تجربه می کند  در حضور نزدیک به دو هزار تماشاگر خود در سالن قمربنی هاشم شهر کرمانشاه با نتیجه 4 بر 1 مغلوب سوهان محمد سیما قم شد  تا سومین شکستش در لیگ برتر را تجربه کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، این شکست در حالی رقم خورد که تیم شاهین در دقایق نخست بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و خطراتی را نیز برای دروازه حریف رقم زد که با واکنش های دروازه بان و دفاع خوب و منطقی  خط دفاع سوهان محمد سیما نتوانست دروازه حریف را باز کند.

اما در دقایق بعد با استراتژی پرس در زمین حریف که از سوی بازیکنان قم رقم خورد توپ و میدان به نفع این تیم به جریان افتاد تا اینکه روی اشتباه مدافعین و دروازه بان تیم شاهین ، تیم حریف به گل رسید .

پس از گل اول ، تیم شاهین با تکنیک فردی بازیکنانش حملات متعددی را روی دروازه قم برای جبران نتیجه شروع کرد ولی بازهم نتوانست دروازه حریف قدرتمند خود را باز کند و روی یک ضد حمله و اشتباه دوباره مدافعین و دروازه بان همانند گل اول ،  دروازه شاهین برای بار دوم باز شد تا این نتیجه در پایان نیمه اول رقم بخورد .

در آغاز نیمه دوم هم تاکتیک پرس از سوی بازیکنان تیم قم نتیجه داد و تیم شاهین در زمین خود زمینگیر شد و سومین گل را نیز از تیم رقیب دریافت کرد تا عملاً شکست شاهین در پنج دقیقه به پایان  بازی رقم بخورد .

در دقایق باقی مانده بازی تیم شاهین توانست روی تکنیک شخصی بازیکنانش یکی از سه گل خورده را جبران کند ولی لحظه ای پس از زدن گل این تیم قم بود که در ثانیه های آخر بازی گل چهارم را وارد دروازه شاهین کرد تا پرونده این بازی با نتیجه 4 بر 1 به سود سوهان محمد سیما قم بسته شود.

از نکات قابل توجه بازی،  استرس حاکم بر بازیکنان شاهین بود که بنظر می رسد مسئولان و سرمربی تیم نتوانسته اند پس از سه بازی بازیکنان را با شرایط و جو حاکم بر رقابتهای مهم و در سطح بالا آشنا کنند تا عملکرد بهتری در مسابقات داشته باشند.
از حواشی این دیدار هم می توان به تشویق بی امان تیم شاهین از سوی هواداران کرمانشاهی اشاره کرد که با وجود شکست و بازی ضعیف شاهین تا پایان بازی به تشویق بی امان خود ادامه دادند .

حضور لیدرهای  حرفه ای و با تجربه  تیم ملی فوتبال ،  تیم های مطرح لیگ برتر ، و تیم کشتی کشورمان که در سالن برگزاری این مسابقه برای  ساماندهی هواداران تیم شاهین حضور داشتند نیز از نکات مثبت این بازی بود که جو پرشوری را در سالن ایجاد کرده بود.

اما با آنالیز بازی تیم شاهین می توان به این نتیجه رسید که علیرغم تکنیک و توانایی فردی بازیکنان این تیم ، ضعف های بسیار زیادی در تاکتیک و برنامه شاهین وجود دارد که این ضعف در دفاع بیشتر به چشم می خورد اما در حملات هم تیم شاهین از لحاظ تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشت و امیدواریم که سرمربی تیم با تمرینات مستمر و رعایت نکات فنی و انتقال صحیح آن به بازیکنان در بازیهای بعدی ،بتواند به نتیجه گیری تیم شاهین کمک کند در غیر اینصورت  این تیم در ادامه رقابت ها با چالش مواجه خواهد شد و اولین حضورش در لیگ برتر ممکن است به آخرین حضورش منجر شود.

حضور برخی عوامل خودسر از میان تماشاگران در کنار زمین و ایجاد تشنج در بازی و انتقال آن به بازیکنان با اعتراضات مکرر و فحاشی به داور و ناظر فدراسیون یکی دیگر از ضعف های مدیریتی تیم شاهین در این بازی بود که بدون شک می تواند به جریمه های انضباطی برای تیم شاهین منجر شود و شرایط این تیم را در لیگ سختتر کند که مسئولان شاهین باید در این زمینه قاطعانه برخورد کنند و از حضور این افراد که در ظاهر دلسوز تیم هستند در کنار تیم شاهین جلوگیری کنند.

باید گفت اکثر تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال از حامی و اسپانسر قوی مالی برخوردار هستند که به نوعی این حمایت ها باعث دلگرمی در بازیکنان و کادر فنی آنها می شود تا رقابتها را بدون استرس و راحتتر دنبال کنند اما متاسفانه تیم شاهین با وجود اقتداری که در لیگ یک در سال گذشته از خود نشان داد تا کنون نتوانسته است اسپانسری جذب کند و این در حالی است که افراد و واحدهای صنعتی و تولیدی توانمند فراوانی در استان کرمانشاه وجود دارند که می توانند به این تیم کمک کنند و علاوه بر تبلیغ محصول و برند خود در سطح یک فوتسال کشور در استان‌های مختلف که تماشاگران بیشماری را دارد ، از نماینده استان کرمانشاه در یکی از معتبرترین لیگ های فوتسال جهان حمایت کنند تا شور و نشاط از دست رفته را دوباره به جوانان کرمانشاهی برگردانند.

گفتنی است تیم شاهین در دو بازی گذشته خود در کرمانشاه با نتیجه 6 بر 4 مغلوب تیم حفاری ملی اهواز و در بندرعباس  با نتیجه 3 بر 1 مقابل آذرخش بندرعبای شکست خورده بود و با شکست مقابل سوهان محمد سیما قم در سومین هفته متوالی با تفاضل گل منفی 7 در رده سیزدهم لیگ برتر چهارده تیمی کشور قرار دارد.

تیم شاهین کرمانشاه در هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 18 روز یکشنبه سی ام تیرماه میهمان تیم قدرتمند مقاومت البرز خواهد بود که در رده چهارم جدول قرار دارد.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: