پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
گیتی آنلاین - کرمانشاه -مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از آغاز چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی که بزرگترین رویداد قرآنی درسال جاری است در ۳۱ تیرماه خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از آغاز چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی که بزرگترین رویداد قرآنی درسال جاری است در ۳۱ تیرماه خبر داد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام محمد صالحی در نشست خبری با اشاره به نقش مهم و خطیر اصحاب رسانه در پیشبرد برنامه ها، معرفی و ارائه گزارشات این اداره کل اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به صورت ویژه در سه حوزه موقوفات،مساجد و بقاع متبرکه و قرآن کریم فعالیت دارد که خدمت به قرآن بزرگترین افتخار برای ما بشمار می رود.
وی افزود: از آنجا که کرمانشاه دروازه عتبات عالیات بوده لذا خدمتگزاری به اهل بیت(ع) و امامزادگان به عنوان میراث های معنوی ماندگار جزو افتخارات اداره کل اوقاف محسوب می شود.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: برگزاری مسابقات قرآن کریم اوقاف بزرگترین و مهمترین مسابقات قرآن در سطح کشور و بین المللی است که تا کنون چهل و یک دوره برگزار شده و امسال نیز چهل و دومین دوره آن برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات با حضور پنج هزار نفر برگزار شده؛ گفت: ۷۸۱ نفر در مرحله استانی این دوره از مسابقات شرکت خواهند کرد که در نهایت ۲۰ نفر از این افراد به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: مرحله استانی این دوره از مسابقات در رشته های آوایی ۱۲۸ نفر از بانوان و ۱۴۹ نفر از آقایان به رقابت خواهند پرداخت و در رشته های معارفی تیز۸۵ نفر در روز ۲۰ تیرماه به رقابت پرداختند.
حجت الاسلام صالحی افزود: در این دوره ۴۱۹ نفر نیز در رشته تفسیر قرآن کریم ویژه اهل سنت حضور خواهند داشت.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: