پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۶۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
گلستان- رئیس پلیس راه فرماندهي انتظامی استان گفت: برخورد 2 دستگاه موتورسيكلت با يكديگر در محور گميشان به بندر تركمن 2 كشته و 3 مصدوم بر جاي گذاشت.
گیتی آنلاین_ سرهنگ "علی عبدی" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف 2 دستگاه موتورسيكلت در محور گميشان به بندرتركمن، بلافاصله ماموران پلیس راه و عوامل امدادي به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشاهده شد، 2 دستگاه موتورسيكلت با يكديگر برخورد که به دليل شدت جراحات وارده 2 نفر در دم فوت و 3 نفر دیگر به شدت مجروح که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه گلستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان علت این حادثه سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ يكي از موتور سيكلت ها اعلام شده است، خاطرنشان کرد: در تصادفات موتورسيكلت بيشترين ضربه به سر راكب و سرنشينان اين وسيله نقليه وارد می شود كه استفاده از كلاه ايمني باعث كاهش ضربات گردیده لذا از همه راكبان موتورسوار تقاضا مي شود با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگي كرده و از انجام حركات نمايشي و خطر آفرين خودداري كنند تا شاهد اينگونه حوادث ناگوار نباشيم.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: