پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
مدیرانی که مدام راجع به شهرداری و شورای شهر اظهار نظر می کنند چرا به این جلسه مهم نیامده اند .این بخشی از انتقاد شدید اللحن رستم کوشکی است که در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان داشت .


رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت : مردم پشتوانه و قدرت شورای اسلامی شهر هستند چرا شان و کرامت شورا تا این اندازه باید پایین بیاید که در کمیسیون متعلق به مردم ، مدیران ذی ربط استان و شهرستان شرکت نکنند .

رستم کوشکی افزود: چرا مسئولینی که این همه ادعا دارند و مدام خود را دلسوز مردم خطاب می کنند و چپ و راست از شهرداری و شورای شهر ایراد می گیرند و می گویند که عملکرد شهرداری و شورای شهر چنین است و چنان است امروز در مورد این موضوع مهم و جلسه انتقال ضایعاتی ها به بیرون از شهر خرم آباد حضور ندارند .

وی گفت : جالب اینجاست که انتقال صنوف آلاینده و بویژه ضایعاتی ها که معضل این روزهای زندگی شهرنشینی در خرم آباد شده اند وظیفه شهرداری و شورا نیست ولی ما می بینیم که مدیران و دستگاه هایی که وظیفه اشان است کاری نمی کنند ما به عنوان نمایندگان مردم وارد گود شدیم حتی کارت دعوت برای این مدیران فرستادیم ولی متاسفانه هیچ کدام حضور نیافته اند .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار داشت : خیلی از کارهای سطح شهر وظیفه شهرداری نیست و طبق قانون وظیفه نهادهای دیگر است ولی ما اعضای شورای شهر بخاطر مردم به گردن شهرداری می اندازیم و زحمتش را چند برابر می کنیم ، ما نیز نامه ای به استاندار محترم یا معاونت محترم استانداری ارسال خواهیم کرد تا حداقل با این مدیران که مستقیما مسئولیت در قبال این موضوع مهم  و حساس دارند دستوری صادر کنند . 

وی ادامه داد: مردم اعضای شورای شهر را از جنس خودشان می دانند و مدام تماس می گیرند که زندگی کردن در خیابان مازیار واقع در اسدآبادی و نقاطی دیگر از شهر به دلیل وجود این همه ضایعاتی دشوار شده است ما امروز جمع شده ایم تا فکری به حال معضلات سطح شهر داشته باشیم که ضایعاتی ها بوجود آورده اند و همسایگان را آزار می دهند .

رستم کوشکی در ادامه معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد را مخاطب قرار داد و گفت : جناب محمدخانی انتقال ضایعاتی ها به بیرون از شهر را در دستور کار خود قرار بده و این کار را هم به کارهای پرفشارت اضافه کن و مدیر عامل پسماند نیز با شما هماهنگ باشد و با سرمایه گذارانی صحبت کند پای کار بیایند و زمینی در اختیارشان با کمترین قیمت خواهیم گذاشت تا شهرکی مانند شهرک قاضی بسازند و غرفه ها را به فروش برسانند .

وی در پایان خاطرنشان ساخت: اگر شهرک زاگرس به سرانجام چندان خوشی نرسید به دلیل سوء مدیریت بود زیرا می بینیم شهرک قاضی به دلیل مدیریت خوب کوچکترین مشکلی ندارد ؛ هر سرمایه گذاری که بخواهد در این رابطه سرمایه گذاری کند ما حمایتش خواهیم کرد و دستانش را به گرمی خواهیم فشرد .

گفتنی است جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد به ریاست رستم کوشکی با حضور علی ماکنعلی و ولی الله رستمی نژاد اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد ، مهندس منفرد زاده ، علی محمدخانی ، رضا دریکوند ، مهدی گلمیرزایی، کیومرث طولابی از مدیران شهرداری و سرهنگ عیسایی و مهندس اسبکوه رئیس اتاق اصناف مرکز استان در سالن جلسات سازمان فناوری اطلاعات شهرداری خرم آباد برگزار شد .


مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: