پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۶۶۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

عضو هیأت رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در نطق پیش از دستور خود در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: کالاهای مورد نیاز طبقات متوسط و پایین جامعه باید در دسترس این طبقات قرار گیرد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ محمد حسین فرهنگی افزود: به این منظور می طلبد شهرداری های سراسر کشور از تجارب شهرداری تهران در تشکیل و مدیریت بازارها و بازارچه های میوه و تره بار استفاده کنند. 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تجربیات مدیریت بازارهای میوه و تره بار شهر تهران در زمینه توزیع کالاهای مورد نیاز طبقات متوسط و پایین جامعه باید در شهرهای سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرد.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: توزیع کالاهای اساسی بر اساس حکم بند (ز) تبصره 7 قانون بودجه 98، فوریت و ضرورت دارد و لازم است مسئولان در هر جایگاهی، ضرورت ها و اولویت های کشور را مد نظر قرار دهند و به تناسب ضرورت رونق تولید ملی، اقدامات اساسی و مؤثر به عمل آورند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مدیر فنی نشریه شکوفه، شیدا مرادی فرد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: