پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۷۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
گیتی آنلاین _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: خروجی اقدامات صورت گرفته در کمیسیون قاچاق کالا را در بازدید از واحدهای تولیدی استان باید راستی آزمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی _  سعید ناجی با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از سه واحد تولیدی پوشاک در شهرک صنعتی سپهر که با همراهی اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان صورت گرفت، اظهار داشت: هدف از بازدیدهای میدانی که با حضور اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق استان صورت می گیرد، ارزیابی فعالیت ها، اقدامات و تصمیماتی است که از سوی اعضای این کمیسیون در حوزه های مختلف بویژه در عرصه پوشاک اتخاذ می شود.
وی افزود: تولید پوشاک یکی از موضوعاتی است که همواره در کشور نگرانی هایی را برای تاثیرپذیری در امر قاچاق به همراه داشته و این موضوع در خلال بررسی ها در امر تولید نشان می دهد که مجموعه اقدامات صورت گرفته توانسته است منجر به توجه لازم به تولید داخلی و رونق تولید شود.
این مسئول با مثبت ارزیابی کردن اقدامات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز خاطر نشان کرد: به اذعان متولیان امر تولید در سطح استان بویژه در ماه های اخیر با گشایش بازارهای جدید مواجه بودیم که توانسته است علاوه بر افزایش تولید نقش موثری در ایجاد اشتغال موثر ایفا کند.
رویکرد دولت تدبیر و امید در بحث مهار قاچاق کالا جدی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با تاکید بر اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید در بحث مهار کالای قاچاق جدی است، یادآور شد: بر اساس آمارهای موجود، بواسطه برگزاری جلسات مستمر، آسیب شناسی در حوزه های مختلف و در کنار آن ارزیابی های صورت گرفته حاکی از آن است که توفیقات خوبی در این زمینه صورت گرفته است که در بازدید و رصد فعالیت های مجموعه های تولیدی می توان سنجش قرار داد.
در ادامه این جلسه دکتر فلاح نژاد با اشاره بر اهمیت مبارزه جدی با قاچاق کالا در راستای حمایت از کالای ایرانی که رونق تولید را نیز در پی خواهد داشت اظهار کرد: قطعا با مبارزه جدی با قاچاق کالا افزون بر حمایت از تولید کننده و کارآفرینان، اشتغالزایی نیز همچون تولید رونق چشمگیری خواهد داشت.

وی افزود: شعار سال  ۹۸ که توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید می باشد بسیار هوشمندانه انتخاب شده و همه ما باید تلاش کنیم بیش از پیش به این مهم توجه نموده و به آن جامه عمل بپوشانیم چراکه خودکفایی ملی را نیز در پی دارد.

این مسئول در ادامه خبر از تلاش در جهت رونق تولید حداکثری در شهرستان نظرآباد داده و در این خصوص بیاند: با حمایت‌های استاندار محترم البرز جلسه ای با حضور وزیرمحترم دفاع، استاندار محترم، مدیرعامل اتکا و مدیرکل صمت و بنده در راستای بررسی مسائل مربوط به کارخانه فخر ایران برگزار خواهد شد تا توسط خود ارگانهای مربوطه یا بخش خصوصی این کارخانه که نقش مهمی در قطب شدن شهرستان نظرآباد بعنوان قطب نساجی ایران کوچک داشته احیا شود.

فرماندار نظرآباد در پایان برندسازی تولیدات ملی را بسیار مهم برشمرده و گفت: کارخانجاتی همچون تیمابال، جامه پوش آرا، پارمین جامه و غیره که خوشبختانه بسیار پیش تر موفق به ثبت و معرفی برند خود در سطح ملی و جهانی بوده اند هر کدام حلقه های تولید پوشاک و نساجی استان البرز را تشکیل دادند که می‌توان با ایجاد هماهنگی و اتصال بین انها زنجیره نساجی و پوشاک استان البرز را در آینده نزدیک در نظرآباد مهیا نمود
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: