پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۷۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
محمودی شاه نشین:
مدارس شهر اندیشه نوساز است و اندیشه مرز البرز است همه از اطراف می خواهند به مدارس اندیشه بیایند.
محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهریار، شهرقدس، اندیشه، مارلیک، ملارد و صفادشت در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین تعداد مدارس در منطقه اندیشه را کافی و مطلوب اززیابی کرد و گفت : اندشه مجاور البرز است و چون مدارس اندیشه نوساز است مردم از مناطق مجاور علاقمندند که فرزندانشان را به مدارس اندیشه بیاورند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی درباره بازماندگی از تحصیل کودکان پیش دبستانی گفت: چنین چیزی نیست . ما در منطقه ملارد لیست داریم و فقط در کل این شهرستان 12 نفر بازمانده از تحصیل داریم که آموزش و پرورش موظف شده است به سراغ تک تک آنها برود . اگر کسی هست معرفی کنید.

محمودی شاه نشین درباره این که شهروندی گزارش داده است که به سختی توانسته است فرزندش را در کلاس اول ثبت نام کند و جمعیت کلاس نیز 39 نفر بوده است گفت: چنین چیزی نیست. چون اصرار داره نزدیک خانه اش باشد اینطوری می شود دیگر .....

وی در پاسخ این که از والدین سند خواسته اند که مالک خانه شان باشند گفت: نه چنین چیزی نیست. شهر اندیشه یک مقدار مدارس نوساز است و یک مقدار امکانات خوبی دارد همه از اطراف می خواهند بیایند. مرز البرز است.....

با ایشان مطرح کردیم که دختران ما دارند فاز 3 مدرسه می روند و پسران مارلیک، ایشان نپذیرفتند و گفتند: اطلاعاتی که من دارم امسال دو تا مدرسه افتتاح شده یکی در شهرک صدف و یکی در فاز 4 دو تا دیگر هم دارد آماده می شود به زودی و به بهره برداری می رسد ما در شهر اندیشه به واسطه این که هم مرز با استان شمالی هست و هم مرز با مناطق جمعیت دیگری هست تمایل وجود دارد که بیایند در اندیشه ثبت نام کنند. آنجا مقررات گذاشتند که فقط ساکنین می توانند ثبت نام کنند.

متروی منطقه شهریار هنوز در حد مطالعه است

نماینده مردم شهریار در مورد مترو گفت: مطالعاتی انجام شده است و شرکت شهرهای جدید پارسال قرارداد بسته است مطالعه کردند یک خطی از میدان راه آهن به شهرقدس، شهریار، اندیشه، ملارد و در انتها صفادشت ایجاد می شود.

وی افزود : این خط مترو مطالعاتش تمام شده است. استانداری  جلسه سه جانبه ای قرارگذاشته است ، تملک اراضی مورد نیاز را به شهرداری ها و فرمانداری ها دادند هزینه ساخت و زیرسازی جاده به راه آهن و خرید واگن ها را به شهرهای جدید سپردند. مطالعات و مکان یابی این پروژه یک سال و نیم طول کشیده و کارهایش تقسیم بندی شده است . برای 5 تا خط کشور 7 میلیارد تومان پول گذاشته بودند که هزینه این خط با عنوان قطار حومه ای هم در دل آن است.

وی تشریح کرد: تملک زمین ها برعهده شهرداری است و ایستگاه ها را پیمانکار می سازد. این ها با هم سرمایه گذاری می کنند و تقسیم بندی می کنند. خرید لوکوموتیوها برعهده شهرهای جدید است به خاطر و جود دو تا شهر جدید، هزینه ریل گذاری و زیرسازی با راه آهن.
وی تصریح کرد: این صورت جلسه ای بوده که مدیران با هم مصوب کرده اند و با مشارکت یکدیگر این بحث را حل کرده اند.
محمودی شاه نشین در پاسخ این سوال که بالاخره چه موقع ما می توانیم این قطار را سوار شویم گفت: مملکت را می بینی که وضعیت پروژه عمرانی را و گرفتاری های تحریم را؛ ما انشاءالله به زودی شاهد کلنگ زنی خواهیم بود و احداث ریل را با تملک شهرداری ها شروع می کنیم. نقشه اش آماده شده و همه هم آن را تایید کرده اند.

شش تا دفتر دارم و به طور مرتب در دفاترم هستم
من در منطقه انتخاباتی ام 6 دفتر دارم، دفاتر اصلی ام ملارد و شهریار و قدس هستند.
محمد محمودی شاه نشین نماینده شهریار، شهرقدس و ملارد در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: من در منطقه انتخاباتی ام 6 دفتر دارم و دفاتر اصلی ام ملارد و شهریار و شهرقدس هستند و به طور مرتب هم در دفاترم هستم.
شنبه ها یک هفته شهریار هستم یک هفته ملارد؛ پنجشنبه ها هم یک هفته شهرقدس هستم یک هفته هم دو ساعت، دو ساعت می روم باغستان، اندیشه و صبا شهر.
وی افزود : یک هفته در میان هم دو ساعت مازاد بر این ها امیریه می رویم.

ما در صفادشت دفتر فرعی داریم چون در ملارد دفتر اصلی داریم شنبه ها که می رویم برای دفتر اصلی مان در ملارد از ظهر تا اذان مغرب ملاقات عمومی داریم صبح همان روز شنبه به دفتر صفادشت هم سرکشی می کنیم ، ادارات را می رویم همیشه هم هستیم.

سوال خبرنگار گیتی آنلاین در مورد حضور کمرنگ نماینده شهریار، قدس و ملارد بود که نماینده مذکور اعلام کرد: شما اشتباه می کنید و ما در منطقه حضور داریم .

 محمودی شاه نشین در پایان این مصاحبه به سوال خبرنگار که می پرسد چگونه با او تماس بگیرد گفت تلفن جواب نمی دهد و در عین حال همین پنجشنبه 11 تا 13 در اندیشه هستیم بیایید آنجا.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: