پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۷۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
نمایشگاه نقاشی انفرادی رضاخان د نمایشگاه نقاشی پشت شیشه انفرادی در بابل؛
آبگینه شمالی نام نمایشگاهی انفرادی از سعید رضاخان است که با تکنیک نقاشی پشت شیشه در شهر بابل برگزار می‌شود.


سعید رضاخان که با عنوان پدر معنوی نقاشی پشت شیشه ایران شناخته می‌شود؛ مجموعه آثاری را با موضوع پرندگان مازندران و مشتمل بر ۳۰ تابلو از ۳۰ گونه، در معرض نمایش می‌گذارد. 
قرار است در این نمایشگاه آثاری با ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر به نمایش گذاشته شوند که موضوع همه تابلوها، پرندگان استان مازندران است و جاذبه‌های زیستی این استان را معرفی می‌کند. 
آبگینه شمالی در امتداد نمایشگاه تخصصی پر پرواز است که چندی پیش در موزه نقاشی پشت شیشه برگزار شد. با این تفاوت که پر پرواز بصورت تخصصی برروی راسته غازسانان ایران تمرکز داشت ولی آبگینه شمالی نمونه‌هایی را از راسته های گوناگون به نمایش می‌گذارد. 
آیین گشایش این نمایشگاه روز دوشنبه ۳۱ تیر ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ است و پیش از آن یک کارگاه آموزشی با هدف آشنایی هرچه بیشتر و هرچه بهتر هنرآموزان شهرستان بابل در این نگارخانه برگزار می‌شود. 
نمایشگاه آبگینه شمالی نشانگر ارتباط هنر و طبیعت می‌باشد که در آن گوشه‌ای از زیبایی‌های تنوع زیستی ایران را به نظاره می‌نشینم. این نمایشگاه تا روز پنج‌شنبه، سوم مرداد ۹۸ در نگارخانه هنردستان بابل برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند در این مدت هر روز از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به این نگارخانه مراجعه نمایند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: