پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۷۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش خبر داد
مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش از آغاز پیش ثبت‌نام میان‌پایه‌های مدارس شاهد خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پانا، محمدرضا رزاقی گفت: پیش ثبت‌نام میان‌پایه‌های مدارس شاهد از امروز آغاز می‌شود و تا دهم مرداد ادامه دارد.

وی تأکید کرد: از امروز دانش‌آموزان میان‌پایه‌ برای انجام پیش ثبت‌نام خود به مدارس مربوط که در محدوده محل سکونت یا محدوده محل خدمت پدر یا مادر آنان است مراجعه کنند، در صورتی‌که مدارس در آن پایه خروجی داشته باشند به تعداد خروجی‌ها، افراد مراجعه‌کننده را با توجه به امتیازاتشان ثبت‌نام می‌کنند که اولویت ثبت‌نام با فرزندان جانبازان بالای 50 درصد، آزاده و شهید است.

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش در پاسخ به این سؤال که اگر دانش‌آموزی به هر علتی از انجام پیش ثبت‌نام در این مدارس جامانده باشد چه اقدامی می‌تواند انجام دهد؟ افزود: دانش‌آموزانی که فرزند جانبازان بالای 50 درصد، آزاده و شهید باشند می‌توانند برای ثبت‌نام به مدارس شاهد مراجعه کنند.

وی درباره تعداد پیش ثبت‌نام‌های مدارس شاهد در پایه دهم گفت: پیش ثبت‌نام‌های مدارس شاهد در پایه دهم به پایان رسیده است و تعداد 89 هزار و 650 دانش‌آموز در این مدارس پیش ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

رزاقی همچنین درباره رشد ثبت نامی‌ها در این پایه در سال جدید نسبت به سال گذشته افزود: سال گذشته 81 هزار و 906 پیش ثبت‌نام در پایه دهم انجام شد که امسال این پیش ثبت‌نام 10 درصد رشد پیداکرده است.

نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: