پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۶۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره آموزش‌وپرورش مطرح کرد؛
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش درباره برنامه تدبیر و اجرا شدن در دوره ابتدایی توضیحاتی داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرگزاری پانا، مسعود شکوهی درباره جزییات طرح تدبیر گفت: طرح تدبیر چند سالی است که در دوره ابتدایی اجرا می‌شود طرح تعالی نیز ازجمله طرح‌هایی است که در دوره متوسطه در حال اجراست.

او ادامه داد: برنامه تدبیر و تعالی برنامه‌هایی هستند که برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین دیده‌شده‌اند. مزیت اجرای این برنامه‌ها این است که در برنامه‌های موجود هماهنگی بیشتر وجود خواهد داشت و از موازی کاری و اجرای فعالیت‌های متعدد در مدارس جلوگیری می‌شود.

شکوهی عنوان کرد: دراین‌باره جلساتی را برای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌ها برگزار کردیم تا با هماهنگی معاونت ابتدایی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را در مدارس اجرا کنیم.

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش از تدوین آیین‌نامه این طرح برای سال تحصیلی آینده خبر داد که این طرح از ابتدای سال تحصیلی با هماهنگی هر دو معاونت اجرا شود.

غربالگری دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده

او همچنین درباره برنامه غربالگری و سلامت روان دانش‌آموزان گفت: برای این موضوع و شناسایی دانش‌آموزان برای سال آینده ابزارها را به‌روزرسانی می‌کنیم تا یک غربالگری به‌صورت اجرایی و علمی در سال تحصیلی آینده برای همه دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی داشته باشیم.

نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: