پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۶۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با حضور 9 تیم از شهرستان های سراوان، ایرانشهر، هامون، میرجاوه، باشگاه ستارگان سرحد زاهدان کانون والیبالیست های زاهدان و کانون آینده سازان زاهدان در قالب دو گروه به میزبانی شهرستان زاهدان به رقابت پرداختند.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی والیبال پسران استان جهت حضور در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با حضور 9 تیم از شهرستان های سراوان، ایرانشهر، هامون، میرجاوه، باشگاه ستارگان سرحد زاهدان (2)، کانون والیبالیست های زاهدان (2) و کانون آینده سازان زاهدان در قالب دو گروه به میزبانی شهرستان زاهدان به رقابت پرداختند.

پس از برگزاری رقابت های زیبا و جذاب در نهایت فینال بین تیم های باشگاه ستارگان سرحد و کانون والیبالیستای زاهدان برگزار شد که در این بازی نفسگیر و نزدیک ((تیم کانون والیبالیستهای زاهدان)) قهرمانی را از آن خود کردند.


 لازم به ذکر است؛ در مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی و مدال‌های تیم‌های منتخب با حضور دورانی معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان به همرای رئیس و اعضای هیئت والیبال استان و جمعی از مسئولین اهدا گردید.

 منتخبین این دوره از مسابقات در قالب 2 تیم 6 نفره به #دومین_المپیاد_استعدادهای_برتر_ورزشی_کشور که از تاریخ 30 مرداد لغایت 5 شهریورماه 98 با حضور بیش از 576 ورزشکار نخبه و مستعد از سراسر کشور به میزبانی استان مازندران برگزار خواهد شد، اعزام میشوند.

همچنین مسابقات انتخابی والیبال دختران #المپیاد_استعدادهای_برتر_ورزشی استان نیز برگزار شده که تیم منتخب این ورزشکاران از تاریخ 5 لغایت 11 شهریور ماه 98 با حضور بیش از 576 ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی استان مازندران برگزار خواهد شد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: