پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش زمان ثبت‌نام اسکان فرهنگیان را تا 15 شهریور اعلام کرد که فرهنگیان می‌توانند با ثبت‌نام در بیش از 2 هزار مدرسه در تابستان اسکان پیدا کنند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پانا، گودرز کریمی‌فر درباره اسکان تابستانی فرهنگیان گفت: آموزش‌وپرورش در راستای توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان همچنین تسهیل مسافرت‌های تابستانی با شعار کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان، برنامه‌هایی را تدوین کرده است و تعداد 7 هزار و 660 نفر از عوامل اجرایی در سراسر کشور، مسافرت‌های تابستانی را در 495 پایگاه پذیرش، سازمان‌دهی و ساماندهی می‌کنند.

او ادامه داد: تعداد 2 هزار و 650 مدرسه در قالب 23 هزار و 960 کلاس درس، اختصاص 366 مرکز رفاهی خانه معلم، تعداد 300 اردوگاه مجهز به انضمام 50 پردیس دانشگاهی در قالب 2 هزار و 404 اتاق، 2 هزار و 548 سوئیت دارای 16 هزار و 448 تخت خواب در سراسر کشور به همراه 220 تالار و 138 رستوران از هفته آخر خرداد تا 15 شهریور 98 برای اجرای طرح اسکان موقت فرهنگیان در سفرهای تابستانی در راستای اسکان فرهنگیان آماده پذیرایی است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این طرح می‌توان به افزایش سطح خدمات اسکان، توجه ویژه به وسایل سرمایشی، به‌سازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش، اطلاع‌رسانی با نصب بنرهای اسکان، اتخاذ تدابیر امنیتی برای حفظ و حراست از اموال مهمانان و همچنین برپایی نمایشگاه‌های بومی و سنتی در جوار پایگاه‌های پذیرش استان‌ها برای آشنایی بافرهنگ هر منطقه و برای افزایش ماندگاری سفرهای تابستانی، اشاره کرد.

کریمی‌فر در ادامه به ثبت‌نام اینترنتی و رزرو اینترنتی اشاره کرد و گفت: پذیرش اینترنتی هم‌زمان با شروع طرح از هفته سوم خرداد تا پایان طرح اسکان ادامه دارد.

نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: