پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
آزادی در ایران بیداد می کند؛
ما در کشوری زندگی می کنیم که مهد آزادی است و از این آزادی به ستوه آمده ایم.
در کشور ما همه می توانند زمین شان را تبدیل به ساختمان کنند حتی اگر این زمین باغ انار یا باغ گردو یا ... باشد.
اگر باغ شما تبدیل به ملک مسکونی شود برای شما صرفه اقتصادی بیشتری دارد و یا زحمت کمتری را برای کسب سود از این سرمایه متحمل می شوید می توانید یک روز کفش و کلاه کنید و در جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه تان حضور پیدا کنید و ببینید چه راهکاری به شما پیشنهاد می کنند.
شهردار تمام قوانین مجلس شورای اسلامی را از حفظ است و پول می گیرد و جواز می دهد. 
به این قانون می گویند ماده صد. ماده صد یعنی شما می توانید به شورای شهرتان مراجعه کنید و بگویید هزینه ای که برای خرید میلگرد کرده اید برحسب تغییر قیمت دلار چقدر باید محاسبه شود و با ابراز ناراحتی درخواست تخصیص تراکم کنید. 
حتی در دل این ساخت و سازها که هیچکدام شرایط قانونی واحدی ندارند و هر یک با شرایط ویژه ای در حال گرفتن جواز ساخت، در حال ساخت یا اخذ پایانکار هستند حتی شما می توانید ملک خود را بدون هیچ قید و شرطی پیش فروش کنید.
همچنین اگر صبر کافی داشته باشید و در زندگی تان پول جایگاه مناسبی داشته باشد می توانید زمینی را که مجوز تغییر کاربری ندارد و به عبارتی حق شهرداری به نحو غیرمعمولی پرداخت شده است را با درج آگهی در نشریات کثیرالانتشار قانونی پیش فروش کنید. 
برای این کار لازم است فرم های متحدالشکلی را تایپ و تکثیر کنید و خیلی با دقت و با صراحت اعلام کنید که شرکت در برابر هیچیک از مواد قانونی مسئولیتی ندارد. 
البته نحوه دریافت پول ها و چک ها را دقیقا مشخص کنید و متناسب با جمعیت مشتریان و وجوه دریافتی افراد مطالبه گری را استخدام کنید که کلیه وجوه دریافت شود و خب بقیه ماجرا را در اخبار مربوط به شهرک سازانی که هم اکنون پرونده مفتوح دارند پیگیری کنید و به کار بندید....
همچنان که گفتم در کشوری زندگی می کنیم که مهد آزادی است. آزادی هایی که ما را به ستوه آورده است.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: