پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از رشد عملکرد آموزشگاه های آزاد سیستان و بلوچستان در سه ماهه اول سال در کل کشور خبر داد .
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشوربا اعلام  این خبر اظهار داشت :  در مقایسه سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل و در طرح نظام نوین مدیریت آموزشگاه‌های آزاد، مهارت جویان بخش خصوصی ۶۱.۹ درصد رشد داشت.

وی افزود:  تعداد مهارت جویان بخش خصوصی، از رقم ۱۳۷ هزار و ۶۸۵ نفر در بهار سال ۹۷، به عدد ۲۲۲ هزار و ۹۱۲ نفر در سه ماهه اول سال ۹۸ افزایش یافته و براساس آمارهای پرتال سیستان و بلوچستان با ۶۳٬۶  درصد بیشترین رشد را داشته است .

وی تصریح کرد : آمارها در تهران نشان میدهد طرح ایران مهارت در این رشد چیزی حدود فقط ۲٪ تاثیر گذار بوده است .

رئیس اداره آموزشگاه های آزاد و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان نیز در تشریح این خبر گفت : با توجه به برنامه ریزیهای صورت گرفته در دفتر موسسات کارآموزی در استان و پیگیری انعقاد تفاهمنامه های مشترک با آموزش و پرورش و بخش خصوصی و پیگیری آموزشهای مهارتی در حوزه صنعت با توجه به نیازهای استان شاخص عملکرد نسبت به تعهد رشد داشته است .

علیرضا نصیری خاطر نشان کرد : عملکردآموزشگاههای آزاددرسال ۹۷درمقایسه باسال ۹۶نیزرشد۲۵درصدی داشته است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: