پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
طرح 20 هزار آرزو با هدف جلوگیری از ترک تحصیل 20 هزار دانش‌آموز نیازمند از بندر عباس آغاز شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از ایسنا_ مدیرعامل موسسه خیریه نهال مهر وامید وابسته به بهزیستی، اظهار داشت: در زمان شروع فعالیت این موسسه به این نتیجه رسیدیم که خانواده بسیاری از دانش‌آموزان مناطق محروم علاوه بر فقر اقتصادی دچار فقر فرهنگی نیز بوده و از ادامه تحصیل فرزندان خود جلوگیری می‌کنند.

جواد ناصری نیا  هدف از هدف از تأسیس این موسسه را کمک به نیازمندان مناطق مختلف استان هرمزگان عنوان کرد و افزود: در این جهت اقدام به ارائه مشاوره‌های تحصیلی و مشاوره‌های خانوادگی کردیم و از طرف دیگر نسبت به رفع بهانه‌های فراهم کردن شرایط ازجمله خرید کیف، کفش، لباس و لوازم‌التحریر برای فرزندانشان قدم برداشتیم.

مدیرعامل موسسه خیریه نهال مهر و امید با بیان اینکه اجرای طرح 20 هزار آرزو را از 12 بهمن سال گذشته آغاز کردیم، تصریح کرد: قرار بر این است که اولویت با دانش‌آموزان نیازمند استان هرمزگان باشد و در مراحل بعد در سایر استان‌هایی ازجمله سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان که آمادگی خود را برای کمک‌رسانی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت که به دلیل مشکلات مالی توانایی ادامه تحصیل ندارند، نیز فعالیت خود را آغاز کنیم.

ناصری نیا با تأکید بر اینکه تاکنون طرح‌های بسیار زیادی را اجرا کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: طرحی را در ایام ماه مبارک رمضان اجرا کردیم که در آن طرح توانستیم مواد غذایی را برای نیازمندان تهیه کنیم، دو طرح جهادی برای ساخت خانه و همچنین طرح‌های دیگر مانند عید مهربانی با تهیه لباس‌هایی برای اهالی مناطق محروم استان را نیز به اجرا رساندیم.

مدیر موسسه مردم‌نهاد محله زیبای من بندرعباس نیز اظهار داشت:طرح 20 هزار امید که به همت موسسه خیریه نهال مهر و امید آغاز شده با هدف جلوگیری  از ترک تحصیل 20 هزار دانش‌آموز نیازمند اقدام به کمک‌رسانی به آن‌ها کرده است.

عبدالله محترم پناه عنوان کرد: در این راستا موسسه محله زیبای من نیز به این طرح پیوسته تا بتواند با تلاش‌های خود حمایت و جذب خیرین را تا حدودی بر عهده گیرد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: