پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ، هلاکت۳ قاچاقچی و کشف یک تن و ۲۴۵ کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام ساعت ۱۶عصر روز  گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه وانت در محدوده یکی از روستاهای شهرستان سراوان در تردد بودند شناسایی و  تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین تکاوران پلیس با آنها درگیر شدند.

وی بیان داشت: در این درگیری مسلحانه که ساعتی طول کشید با آتش پر حجم تکاوران پلیس، یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و در بازرسی از خودروها ۸۳۲ کیلو و ۱۸۰ گرم تریاک، ۴قبضه اسلحه کلاش، ۱۶ عدد خشاب حاوی۴۰۱فشنگ جنگی، یک قبضه کلت  به همراه یک تیغه خشاب،۴۲فشنگ ۹ میلی متری، یک دستگاه تلفن ماهواره ای کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در ادامه این عملیات خودروی دیگر قاچاقچیان که به سمت شهرستان سیب و سوران متواری شده بود در محدوده منطقه پسکوه توسط تکاوران پلیس شناسایی و طی یک درگیری مسلحانه سوداگران مرگ زمین گیر شد.

سردار قنبری تصریح کرد: در این رابطه ۲ عضو دیگر این باند به هلاکت رسید و در بازرسی از خودرو وانت ۳۸۸ کیلو و ۵۷۵ گرم تریاک ،۲۵ کیلو و ۱۷ گرم حشیش و ۲ قبضه اسلحه کلاش به همراه ۶ تیغه خشاب حاوی ۵۴ فشنگ جنگی کشف شد.

وی با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان و سیب و سوران در کشف این محموله سنگین مواد مخدر تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: