پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸
رئیس هیأت گلف استان خبر داد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - گلفباز کرمانشاهی مدال نقره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گلف پسران را کسب کرد

گلفباز کرمانشاهی مدال نقره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گلف پسران را کسب کرد
به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، رییس هیات گلف استان کرمانشاه گفت: در راستای برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان و به همت فدراسیون گلف، دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف در گروه پسران در رده سنی 18-10 سال و در دو گروه 14-10 سال و 18-14 سال به میزبانی هیأت گلف استان تهران در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
دکتر الهام اکبری اظهار داشت: در همین راستا المپیاد استعدادهای برتر ورزش گلف پسران از ۹ مرداد آغاز و تا ۱۲ مرداد ادامه داشت و حدود  ۱۰۰ گلفباز پسر به مدت دو روز به رقابت پرداختند‌.
وی تصریح کرد: ماهان فرامرزی گلفباز کرمانشاهی در رده سنی 14-10 سال پس از بازیکن لرستان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و توانست مدال نقره این دوره از المپیاد را کسب نماید.
وی افزود: محمدامین جلیلیان و محمدیاسین شریفی دیگر اعضای تیم پسران گلف کرمانشاه را تشکیل می دهند که در این دوره از المپیاد خوش درخشیدند و پیشرفت قابل قبولی داشتند و این موفقیت ها حاصل آموزش های صحیح و فنون تخصصی است که آقای احسان اکبری مربی تیم گلف استان در یک بازه زمانی فشرده در اختیار بازیکنان قرار داد.
رییس هیات گلف استان عنوان کرد: طرح استعدادیابی ورزشکاران، در واقع یک طرح  نخبه یابی و شناسایی استعدادهای برتر برای 10تا 18 ساله ها است که از حدود یک سال گذشته با هدف شناسایی استعدادهای برتر برای حضور در رقابت‌های ورزشی بین المللی است که در وزارت ورزش و جوانان کلید خورد.
 اکبری ادامه داد: برای حضوراثربخش در این دوره از المپیاد سعی کردیم با برنامه‌ریزی استعدادهای برتر را حتی از دورترین نقاط و روستاهای استان پیدا کنیم و مورد آموزش تخصصی و حرفه ای فنون اولیه و سپس پیشرفته گلف قرار دهیم. 
وی خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری المپیاد و انتخاب نفرات برتر، نباید ورزشکاران به حال خودشان رها شوند، چرا که حفظ این ورزشکاران مستعد و نخبه می تواند پشتوانه ای برای تیم‌ ملی گلف باشد و به عنوان سرمایه ورزش باید از آنها حمایت و پشتیبانی به عمل آید.
اکبری در خاتمه افزود: نفرات برگزیده این المپیاد به صورت مستقیم تحت نظارت کمیته استعدادیابی فدراسیون قرار می گیرند.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: