پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
باحضور مسؤلین استان ایلام و استادیار دانشگاه ومبتکر کیوسی تی در کشور انجام شد؛
دفتر سومین استان و پانزدهمین نمایندگی کیوسی تی در کشور باحضور جمعی از مسئولین استانی و وباسخنرانی دکتر نبی بستان متخصص روان شناسی ومبتکر مدل QCT در کشور در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان ایلام افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین ،دکتر نبی بستان درجمع مردم ایلام اظهار کرد : این مدل آموزشی برای اولین بار در ایران پایلوت و اجرایی شده است ،برای شروع کار استان کرمانشاه انتخاب ومدت ۸ ماه مدل آموزشی کیوسی تی دراین استان هنجاریابی شده است.
وی افزود : ۳۵ مرکز ونمایندگی دراین استان افتتاح وبیش از ۳۰۰۰ نفر ازاین آموزش ها بهره مند شده اند.
این استاد دانشگاه در ادامه بیان داشت: این دوره آموزشی با تاکید بر مهارت های اجتماعی ، هوش هیجانی، تمرکز و توجه، خلاقیت و رفتارهای شهروندی که ریشه همه ی آنها ارتقای مهارت‌های زندگی و اجتماعی به ویژه اعتماد به نفس است ،ویژه کودکان ۳ تا۱۸ سال طراحی شده است. 
وی تصریح کرد : استان ایلام سومین استان و پانزدهمین نمایندگی کیوسی تی در ایران است.که امروز شاهد افتتاحیه دفتر آن هستیم واین همایش به معرفی مدل  کیو سی تی باعنوان نقش والدین در برنامه ریزی اوقات فراغت و اهمیت فرزند پروری به شیوه ی QCT  می پردازد.
در ادامه  مظفر جعفری ازسوی دکتر نبی بستان به سرپرستی نمایندگی کیوسی تی استان ایلام معرفی شد .
سرپرست نمایندگی کیوسی تی در استان ایلام نیز اظهار کرد : از حسن اعتماد آقای دکتر بستان سپاسگزارم ونیز از مسؤلین ومردم شریف ایلام که دراین همایش و افتتاحیه حضور گرمی داشتند نهایت تشکر را داریم امید واریم بتوانیم منشاء خدمت برای مردم مظلوم استان باشیم .
این کارشناس ارشد روانشناسی شناسی افزود: ان شاء الله در شهرستان های استان دفاترخود را برپا کنیم 
جعفری در پایان گفت: مدل آموزشی کیوسی تی ویژه ی کودکان و نوجوانان دررده های سنی زیر ۶ سال،  ۷تا۹ سال، ۱۰ تا ۱۴ سال و۱۵ تا۱۸ سال  اجرا می شود.
کیو سی تی یک استراتژی وروش فعا آموزشی است که باعث ایجاد و مدیریت رفتار مثبت خواهد شد ودر جهت ایجاد موقعیت منحصر به فرد برای کودکان بسیار مفید است.
نویسنده:پوریا زارعی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: