پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
دیدار «ریما بنت بندر»، سفیر عربستان سعودی در واشنگتن با دستیار وزیر خارجه آمریکا؛ وجود فرش ایرانی در دفتر کار «دیوید شِنکِر» مورد توجه کاربران توئیتر قرار گرفته است.

گیتی آنلاین:به نقل از شبکه الجزیره، حساب رسمی وزارت خارجه آمریکا و برخی حساب‌های رسمی عربستان سعودی در صفحه توییتر تصویری از دیدار ریما بنت بندر بن سلطان، سفیر عربستان در واشنگتن و دیوید شنکر، دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک منتشر کرده‌اند که جنجال بزرگی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی عربی به دنبال داشته است.

در این تصویر ریما بنت بندر بن سلطان در کنار دیوید شنکر ایستاده است و پشت آنها یک فرش دست بافت ایرانی به عنوان تابلو به دیوار آویزان شده است که کلمه "ایران" بر روی آن نوشته شده است و به وضوح دیده می شود.

برخی کابران شبکه های اجتماعی با انتشار این تصویر نوشتند که آیا این دیدار تحت نظارت ایران انجام شده است؟

کاربر دیگری نوشت: سفیر عربستانی، دستیار وزیر آمریکایی و پس زمینه ایرانی!!!

کاربر دیگری با انتشار این تصویر نوشت که آیا شاهزاده سعودی دقت کرده که در "پشت صحنه" چه می‌گذرد؟ برایت آرزوی موفقیت دارم، در تعامل با مزدورهای یهود باید زرنگ باشی.

کاربر دیگری نوشت: تصویری از سفیر عربستان در واشنگتن و دستیار وزیر خارجه آمریکا، زیباترین چیز در تصویر فرش دست بافت ایرانی است که نام ایران به وضوح در آن دیده می شود.

کاربر دیگری نوشته است که دیدار آمریکایی -سعودی با حضور فرش ایرانی، لازم به ذکر است فروشی که پشت آنها آویزان است از شهر اصفهان است و این نوع فروش از بهترین نوع است و قدیمی نیست.

منبع: ایسنا

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: