پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
در جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس با مدیران بنیاد شهید مطرح شد:
در جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس با مدیران بنیاد شهید مشکلات جانبازان اعم از مواردی که پشتوانه قانونی دارد و اجرا نمی شود و همچنین مواردی که نیاز به اصلاح قانون دارد، مطرح شد

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتباط ایثارگران با رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس، نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: تعیین تکلیف بیمه درمانی این افراد و افراد تحت تکفل آنها یکی از مهمترین خواسته های جامعه ی ایثارگری و خانواده شهدا و جانبازان است که در دستورکار مجلس قرار گرفته است. 
برخورداری از یک مرتبه معافیت مالیاتی، تخفیف 30 درصدی بلیط قطار و هواپیما و تخفیف شهریه از جمله موضوعاتی است که علی رغم برخورداری از قانون هنوز عملی نشده است.
اجرای بند الف ماده 87 رزمندگان فاقد مدارک بالینی تنها برای تعداد معدودی از افراد اجرا شده و این درحالی است که تمامی مخاطبین این قانون باید تحت پوشش قرار گیرند.
مطابق قانون تمامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد باید در دستگاههای دولتی استخدام شوند.
خانواده این افراد تاکنون از هیچ یک از مزایای مرتبط با دیگر شهدا برخوردار نبوده اند و انشالله پس از تصویب و نهایی شدن لایحه، این افراد از تمام تسهیلاتی که برای دیگر خانواده شهدا فراهم شده برخوردار خواهند شد.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: