پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۷۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان:
سرهنگ پاسدار کیا عاشوری در مراسم افتتاحیه دوره خبرنگاری حرفه‎ای که در سالن کانون شهید حق‎شناس خمام و با حضور شهردار خمام برگزار شد، اظهار داشت: رزمندگان جبهه فرهنگی نقش خوب خود را در جامعه ایفاد کنند.
گیتی آنلاین /عاشوری با بیان اینکه عزت و شکوهی که امروز در جامعه اسلامی بر پیشانی ملت انقلابی ایران اسلامی است مرهون خون شهدای انقلاب اسلامی است افزود: ملت بزرگ ایران اسلامی تمامی عناصر یک کشور قدرتمند و شکست ناپذیر را دارد.

رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان اقتدار جهانی ایران اسلامی را مدیون خون شهدای اسلام دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران از سال ۵۷ تا به امروز توانست به یُمن برکت خون شهدا و دارا بودن رهبر بزرگ و فرزانه انقلاب در مقابل امپراطوری‌های بزرگ بایستد.

وی دارا بودن ۴ مولفه را از مولفه‌های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بر شمرد و افزود: ملت بزرگ اولین عنصر و از مولفه‎های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی از دوران جنگ تحمیلی تا کنون است.

عاشوری، ولایت و رهبری بزرگ را به عنوان یکی دیگر از مولفه‌های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: مقام معظم رهبری همانند کانون یک قدرت همیشه تهدیدها، سیاست‌ها، تصمیمات، روش‌ها و مکرهای دشمنان را شناسایی و همانند کهکشانی مسیر هدایت را برای ملت بزرگ ایران مشخص کرد.

وی سومین عنصر و مولفه مانایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرمان‌های بزرگ ملت ایران دانست و تصریح کرد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری به آرمان‎های بزرگ اشاره فرمود و گام دوم منشوری است برای تمامی کشورهایی که به دنبال آزادی، استقلال و خودکفایی هستند.

رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان عنصر چهارم را دشمن بزرگ مورد خطاب قرار دارد و تصریح کرد: از دل دشمنی دشمنان بزرگ ایران اسلامی به این قدرت و توانایی رسیده است.

عاشوری با بیان اینکه امروز موشک‌های ما تمام منابع استکبارهای جهانی را تحت شعاع خود قرار دارد خاطرنشان کرد:امروز پهبادهای ما بر روی ناوهای آمریکایی مجبور به صحبت کردن به زبان فارسی می‌کند.

وی با تاکید براینکه امروز هیچ هدفی از دید رزمندگان و حافظان انقلاب پنهان نیست افزود: امروز ما توانستیم با دشمنی‎های بزرگ به دستاوردهای علمی بالایی برسیم با فرستادن موشک به فضا، سینه فضا را بشکافیم.

رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز در عرصه‌های مختلف و مولفه‎های مادی در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی و نظامی به درجات بالایی برسیم گفت: امروز کشورهایی مثل بحرین، سوریه، عراق، مدیترانه و دریای سرخ که روزی در امتداد ژئوپلتیک استکبار جهانی بودند امروز در امتداد استکبار جهانی نیستند.

عاشوری با تاکید براینکه امروز ایران اسلامی توانست به عنوان کشوری بزرگ، قدرتمند و الگوساز در جهان قد علم کند تصریح کرد: امروز به اعتراف اندیشمندان غربی اعتراف می‌کنند، تنها کشوری که مقابل استکبار جهانی و دنیای غرب می‌ایستد ایران اسلامی است.

رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه پیشرفت علم و دانش باعث شد تا تقابل فرهنگی صورت پذیرد که بزرگترین و مهمترین جنگ‌های نوین، رسانه است خاطرنشان کرد: خبرنگاران رزمندگان عرصه رسانه هستند.

وی با تاکید براینکه امروز استکبار جهانی با ابزاری مهم قصد دارد تا ذهن جوانها و نوجوان‎ها را بین تربیت خانواده و محیط خانواده فاصله بیافکند افزود: امروز نقش رسانه‌ها بسیار مهم است و نباید از هجمه‌های رسانه‌ای و فرهنگی دشمن غافل شوید.

عاشوری با بیان اینکه امروزه یک اتفاق کوچک در نقطه‌ی کوچکی از جهان به قدرت جهانی می‌رسد تصریح کرد: دشمن از فضای رسانه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کند.

رئیس ستاد اقشار تخصصی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز رسانه یکی از ابزارهای مهم در جنگ فرهنگی است افزود: امروز قلم و رسانه حرف نخست را می‌زند که باید با ایمان و صداقت توام باشد.

وی با بیان اینکه ایمان، تقوی، صداقت خبرنگاران تمامی معادلات دشمن را به نفع ایران اسلامی بر هم می‌زند گفت: امروز خبرنگاران نقش شهدا را دارند به‌گونه‌ای که هر قلم و هر کلام برای پاسداری از انقلاب، حفظ جوان‌های انقلاب، روشنگری جوانان انقلاب، تداوم گام دوم انقلاب بر دوش خبرنگاران است.

عاشوری با تاکید بر اینکه چشم امید و دلخوشی مقام معظم رهبری به جوانانی است که ادامه دهنده راه شهدا در جبهه فرهنگی هستند گفت: امروزه رسانه در جهان حرف نخست را می‌زند و باید از رسانه برای امیدوار کردن مردم و روشنگری جوانان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه تاکید داریم تا جبهه رسانه‌ای در استان گیلان اتفاق بیافتد گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم و یاس در جامعه ایران اسلامی است و نقش خبرنگاران در این حوزه بسیار مهم و با ارزش است و مسیر و راه خبرنگاران کمتر از شهادت نیست و کوچکترین کمک خبرنگاران بزرگترین کمک به دستاوردهای انقلاب است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: