پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
اسد عبداللهی فرماندار خرم آباد بمناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد :
‍ 
 ن والقلم و ما یسطرون 
دانش و آگاهی، بزرگترین سرمایه ی انسان است که در طول اعصار گذشته همچون یک راهنما و راهبر، بشر را از فراز و فرودهای تاریخ خود عبور داده و به عصر حاضر رسانده است. در عصر کنونی گستره ی دانش و علم بشر آنچنان گوناگون و گسترده شده که جوامع انسانی را به هم نزدیک و فاصله ها را کوتاه کرده است. 

بی شک یکی از تاثیرگذارترین اقشار جامعه که در عصر کنونی به عنوان منادیان آگاهی، پله های نخست فرآیند توسعه و پیشرفت جوامع انسانی را بنا نهاده و مسیر ترقی هر ملتی را هموار می کنند، خبرنگارن و روزنامه نگاران اند که با ایثار و رشادت بی بدیل خود، همواره در خط مقدم وقایع و اتفاقات حضور داشته تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات و اخبار آن را در اختیار افکار عمومی قرار دهند. 
  
در تقویم کشور ما، 17 مرداد ماه، سالروز شهادت شهید رسانه محمود صارمی، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده تا به این بهانه تلاش های این عزیزان تکریم و بر ارزش و اهمیت نقش خبرنگاران و روزنامه نگاران در تحولات کشور تاکید گردد. 

اینجانب بر خود واجب می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه خبر و رسانه، تلاش ها و اقدامات جامعه ی رسانه ای استان لرستان و شهرستان خرم آباد را ارج نهاده و برای تمامی فعالان این عرصه آرزوی سلامتی و موفقیت داشته باشم.

اسد عبداللهی
 فرماندار خرم آباد
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: