پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
طی دیدار صمیمانه شهردار زاهدان با شهروندان محله بابائیان، ضمن بررسی مسائل و مشكلات این منطقه بر لزوم رفع آنها تاكید شد
گیتی آنلاین_ در این دیدار که در مسجد صدیقیه برگزار و تعدادی از معاونین، رئوسای سازمان ها و مدیران ستادی و اجرایی شهرداری زاهدان بهمراه مدیر منطقه سه حضور داشتند، مهندس پربار با ابراز خرسندی از وحدت و همدلی و برادری میان اهل تشیع و اهل تسنن گفت: زاهدان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی در سطح کشور مطرح می باشد که وحدت و برادری حاکم در این منطقه نمونه ی بارز این موضوع می باشد که بسیار ارزشمند و جز سرمایه های اجتماعی این شهر است.

وی با اشاره به حرکت رو به رشدی که شهرداری زاهدان آغاز کرده است، افزود:  مشکلات حال حاضر در سطح شه  ظرف چند سال اخیر ایجاد نشده بلکه عمر آنها به اندازه ی عمر شهر زاهدان است؛ لذا برطرف کردن آنها نیز زمان بر خواهد بود. اما با توجه به سرعت ایجاد شده در روند ارائه ی خدمات امیدواریم در آینده نزدیک شاهد کاهش مشکلات و افزایش کیفیت خدمات باشیم.

شهردار پیرامون مسائل و مشکلات موجود در حوزه ی درآمدی و اقتصادی نیز توضیحاتی داد و گفت: میزان درآمد شهرداری زاهدان در سال گذشته مبلغ ۳۶۰ هزار تومان به ازای هر نفر بوده که این مبلغ در مقایسه با برخی از شهرهای دیگر که مبلغی بالای ۲ میلیون تومان است حکایت از فاصلهی بسیار زیاد ما با آنها دارد. اما با توجه به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امیدواریم با اقداماتی که در شرف وقوع می باشد ظرفیتهای اقتصادی، وضعیت بهتری پیدا کنند و به تبع آن با افزایش توان مالی مردم، شهرداری زاهدان نیز در تحقق بودجه خود که به میزان ۹۵درصد وابسته به پرداخت عوارض شهروندان است در اجرای برنامه ها و پروژه هایش با مشکلات کمتری روبرو شود.

پربار در پایان با تاکید بر حضور و مشارکت همه جانبه ی مردم در امور مختلف تصریح کرد: شهرداری به تنهایی و بدون حضور مردم قادر نخواهد بود تمام مشکلات را حل کند لذا افزایش حس مسئولیت پذیری و مطالبه گری شهروندان در کنار همکاری و مشارکت آنها در اجرای امور قطعاً موجب تسریع در روند خدمات رسانی خواهد شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: