پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
شیدوش:
یکی از مخترعین کشور گفت: : سیستم مدرنی که توسط اینجانب طراحی شده، می¬تواند با رعایت اصول قانونی کشور و رعایت حقوق مصرف¬کنندگان باعث رونق کسب و کار شده و نقش بسزایی در توسعه صنعت داشته باشد.

مرتضی شیدوش یکی از مخترعین کشور در خصوص وضعیت کارآفرینی گفت:  در ایران معمولا سرمایه گذاری برای راه اندازی یک کسب وکار با انواع بازدارنده ها و از جمله رعایت اصول قانونی و عدم شفاف سازی مواجه است. گاهی شاهد اعتماد سازی در یک دوره زمانی هستیم که ناگهان دچار شوک شده و با آسیب به پیکره مالی مرد م موجبات سلب اعتماد آنها را نیز فراهم می کنیم .

وی خاطر نشان کرد: از عوامل مهم در این پدیده طمع بدست آوردن سودهای کاذب و وهم برانگیز،  عدم اطلاعات کافی مردم از مشارکت و نوع سود دهی و عدم شفاف سازی می باشد .

شیدوش بیان داشت:دولت و اصناف در اینجا نقش بسیار کارسازی می توانند ایفا کنند که با قوانین درست و کاربردی می توان زمینه های مشارکت های کلان مردم را برای سازندگی  کشور فراهم نمود .

او با با بیان اینکه  کسی که با تمام توان خود اقدام  به سرمایه گذاری شخصی برای راه اندازی کسسب و کار کوچک و بزرگ نموده که می‌تواند باعث رونق اشتغال شود گفت:  در کشور هیچ راهکار منطقی و اصولی مشاهده نمی گردد.از اصول مهمی که می توان به آن اشاره کرد،  استفاده از منابع مادی کلان برای افراد خاص، عدم وجود راهکار های علمی برای توسعه کسب و کار و عدم حمایت اصولی از صنعت کشور است که باعث تأخیر د ر توسعه تولید و فقدان یک سیستم یکپارچه برای رونق کسب و کار شده است .

این مخترع کشور خاطر نشان داشت: به نظر اینجانب وقتی فردی جسارت تولیدی را پیدا می کند که منجر به دریافت مجوز از نهادهای ذیربط می­شود، سیستم باید آنقدر مدرن باشد که بلادرنگ، مجموعه­ای پوبا را در کنار صنعت نوپا قرار دهد تا با مشاوره درست و همراه کردن سرمایه­های منطقی باعث تقویت آن شده و تأثیر آن در اشتغال و کسب و کار کشور مشهود شود.

این کارآفرین گفت: مادامی که در مورد تولید در مقیاس محلی و یا منطقه­ای فکر کنیم، مشکلات بر سر راه صادرات همواره وجود داشته و آن را به صورت یک رویای دست نیافتنی برای بسیاری از صنایع کوچک و متوسط تبدیل خواهد کرد.

وی افزود: تا زمانی که برنامه مدونی برای توسعه تولید وجود نداشته باشد، مسیر را اشتباهی طی کرده و همچنان شاهد بحران­زدگی در تولید خواهیم بود.

او در خصوص سیستم خود بیان کرد: سیستم مدرنی که توسط اینجانب طراحی شده، می­تواند با رعایت اصول قانونی کشور و رعایت حقوق مصرف­کنندگان باعث رونق کسب و کار شده و نقش بسزایی در توسعه صنعت داشته باشد. این طرح را می­توان در اختیار صنوف و مدیران ارشد کشور قرار داد. این سیستم که ماحصل دو دهه تلاش و پژوهش بوده، افدامات لازم در جهت ساخت آن بعمل آمده و بیش از 52 هزار نفر-ساعت زمان را به خود اختصاص داده است، می­تواند ابزاری بسیار کارآمد برای اصناف، انجمن­ها و مدیران کشور باشد.

شیدوش اظهار داشت: اینجانب به عنوان تولیدکننده، مخترع و نظریه­پرداز سیستم­های مدرن آموزشی، اعتقاد دارم که تا زمانی که امنیت و آرامش برای افراد خلاق وجود نداشته باشد، با توجه به روند توسعه فناوری در کشورهای مدرن و پیشرفته، ما همچنان عقب خواهیم ماند و این امر برای نسل­های آینده این کشور سم بسیار خطرناکی خواهد بود. پتانسیل کشور ما آنقدر بالا است که با مدیریت درست می­توانیم به راحتی خاور میانه را در دست داشته باشیم و حتی به کشورهای تراز اول نیز خدمات ارایه داده و سرمایه­های کلانی را به کشور سرازیر کنیم و شاهد رشد اقتصاد باشیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به عنوان کلام آخر می­توانم جمله­ای را به کشور خود تقدیم نمایم: آموزش صحیح حق مسلم مردم جهان است و استفاده از ظرفیت­های بالا با برنامه­ای درست و بدون سوء استفاده­های خاص، آینده جامعه بشریت را رقم می­زند.  

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: