پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
وحید رشیدی شهردار خرم آباد، طي پيامي بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، اين روز را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه کشور و استان لرستان تبريك گفت.


 متن كامل پيام شهردار خرم آباد به شرح زیر است:

بنام آفریدگار لوح و قلم

هفدهم مرداد، روز پاسداشت زحمات انسانهاي روشنگری است كه با سلاح قلم از مرزهای انسانیت و عدالت و آزادگی دفاع می کنند 


خبرنگاران  پیشاهنگان جبهه قلم و انديشه و عنصر آگاهي دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌هاي سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجايي كه بدنبال حقيقت و انعكاس واقعيتها ميباشند همواره شايسته تكريم وتحسين اند.

اينجانب بر خود واجب مي دانم به عنوان خدمتگزار مردم خرم آباد ، در روز خبرنگار ضمن  گراميداشت یاد و خاطره شهيدان عرصه خبر و رسانه خصوصا شهید حیدریان و شهید صارمی ، مراتب تقدير و تشكر خود را از تلاشهاي خستگي ناپذير خبرنگاران استان و خصوصا شهر خرم آباد اعلام نمایم.

 دست تک تک کسانی را که با اندیشه و قلم خود در  حوزه هایی چون اطلاع رسانی فعالیتهای دستگاههای خدمتگزاری چون شهرداری و یا نقد و انتقادهای دلسوزانه و اصلاحگر به روند توسعه شهرها ودر کل، سرزمین عزیزمان کمک می کنند به گرمی می فشارم

اميد است جامعه خبرنگاران ،  خصوصا خبرنگاران با دانش و دلسوز و متعهد استان و شهر ما  با استعانت از خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رساني بی طرفانه، شفاف سازي عملکرد دستگاهها   و دفاع از حقوق و آگاهی شهروندان و اقشار مختلف جامعه ،  همواره پیروز و سربلند باشند


                             وحید رشیدی
                            شهردار خرم آباد
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: