پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
خانه تئاتر همراه با رونمایی از اولین نشان طراحی لباس صحنه برگزار می کند
چهارشنبه 23 مرداد ماه انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر آیین نکوداشت استاد طراحی لباس صحنه ادنا زینلیان را برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر؛ فریبرز قربانزاده رییس کانون طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر در مورد برگزاری این مراسم گفت: ادنا زینلیان در بخش طراحی لباس تئاتر فعالیت مستمر داشته اند، ایشان ویژگی هایی فراتر از یک طراح و هنرمند با سابقه درخشان دارند که از این ویژگی ها می توان به سابقه حدود 40 ساله تدریس  در زمینه طراحی لباس، تاثیرگذاری بر نسل های بعدی طراحی لباس و همچنین تمرکز بر این رشته اشاره داشت. 


او همچنین ادامه داد: در همین زمینه در نظر داریم در آینده ای نزدیک مدالی به نام خسرو خورشیدی در بخش طراحی صحنه تئاتر رونمایی و اهدا کنیم. 


قربانزاده در تشریح نحوه حضور در این نکوداشت این چنین تبیین کرد: استقبال از این مراسم آنچنان بوده که دیگر پذیرش نخواهیم داشت و در این شب حین اهدای مدالی به استاد زیلنلیان از نشان طراحی لباس صحنه رونمایی خواهد شد و از میهمانان ویژه ای همچون لوریس چکنواریان، ایرج راد، خسرو خورشیدی، احمد مسجد جامعی و ...  دعوت به عمل آمده است.


گفتنی است این مراسم 23 مرداد ماه  ساعت 21:30 با همکاری انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر و موسسه فرهنگی و هنری رادنواندیش  در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: