پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
مدیر کل محیط زیست سیستان و بلوچستان به دخترک معصوم قربانی حمله تمساح در آستانه عید سعید قربان هدیه داد.
گیتی آنلاین_ وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: نگاه معصوم حوا در روز اول حادثه باعث شد با خودم عهد کنم که تا توان دارم برای این دختر معصوم بلوچ تلاش کنم، پس از اعزام ۳۰ محیط بان دلسوز و همکاران عزیزم به منطقه و پوشش آموزشی و هشداری در تمامی زیستگاههای گاندو و همچنین تامین تانکرهای ده هزار لیتری آبرسان توسط انجمن همیشه مهربان نذر طبیعت، امروز خبری خوش برای حوای معصوم و کوچک دارم.

وی افزود: واریز مبلغ 500 میلیون ریال به عنوان مرهمی کوچک برای تسکین زخمی عمیق و کاری که بر پیکر کوچکش وارد آمده، که البته دیه ی کامل این حادثه در دست پیگیریست و در اسرع وقت منتج به نتیجه خواهد شد و در اختیار خانواده رئیسی قرار خواهد گرفت.

 وی ادامه داد: همچنین امیدوارم که به یاری خدا بتوانیم به اهداف بعدی که مد نظر داریم نیز برسیم... اعزام وی جهت پیگیری بیشتر پزشکی و روانکاوی به تهران، مقدمات تهیه پروتز مناسب، استخدام پدرش در محیط زیست و...که البته میدانم هیچکدام این کارها نقص جسمانی دخترک معصوم را جبران نخواهد کرد اما شاید بار کشیدن این غم را برای شانه های نحیفش آسان تر کند.

 پورمردان خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقات سهمگینی همچنین تهیه و نصب تابلوهای هشدار دهنده به شکل ساده در منطقه در دست پیگیری است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: