پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
مدیر عملیات حج ۹۸ گفت : حدود ۷۰ هزار نفر از حجاج کشورمان امروز دوشنبه ۱۱ ذی الحجه برای انجام رمی سه گانه عازم جمرات می شوند.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، نصرالله فرهمند در این رابطه اظهار کرد: همه زائران ایرانی پس از انجام اعمال روز دهم شامل رمی جمره عقبی، قربانی، حلق و تقصیر در خیمه‌های خود در حال استراحت هستند.

 وی تصریح کرد: تمام امکانات لازم اعم از آب و غذا و یخ و نیز سیستم سرمایشی مناسب فراهم است و هیچ مشکل و کمبودی در منا برای زائران وجود ندارد. براساس برنامه زمانبندی که کشور میزبان اعلام کرده زائران ایرانی از ساعت 6 صبح تا 12 می‌توانند برای رمی جمره اعزام شوند که بر این اساس برنامه‌ریزی کردیم به صورت منظم کاروان‌های مختلف برای رمی جمره حرکت کنند.

فرهمند افزود: از روز سه شنبه 12 ذی‌الحجه عده‌ای از حجاج که هتل‌ها و محل‌های اسکان‌شان دورتر است و نیز معذورین چون بیماران و افراد مسن با اتوبوس به هتل ها منتقل می شوند.

به گفته وی، برای انتقال این حجاح 600 دستگاه اتوبوس تدارک و آماده شده است.

 وی عنوان کرد : بقیه حجاج هم از ساعت 14 بعد از ظهر همان روز، پس از انجام رمی جمره به هتلهایشان اعزام می شوند. طی این مدت با همه سنگینی حجم کار، روند عملیات بسیار خوب، روان ، عادی و با سرعت مناسب بوده و با کمترین مشکل جدی به انجام رسیده است.


منبع : تسنیم


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: