پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷
نخستین همایش عهدواره ملی نهضت اجتماعی جوانان در حرم رضوی برگزار شد.به گزارش گیتی آنلاین  ، حضور رضا ابراهیم جوان پرتلاش و فعال در عرصه فرهنگ در جمع موفق ترین الگو ها و تجارب برتر اجتماعی ایران زمین و دعوت به نخستین عهدواره ملی نهضت اجتماعی جوانان چشمگیر بود .

این گزارش حاکی است با حضور تولیت آستان قدس رضوی و سردار محمد علی جعفری نخستین همایش عهدواره ملی نهضت اجتماعی جوانان در حرم مطهر رضوی برگزار شد ؛ در این همایش ۳روزه تشکل‌های اجتماعی سراسر کشور در عرصه‌های اشتغالزایی، کارآفرینی و کسب و کار‌های اجتماعی موفق با هدف اشتراک گذاری تجربیات موفق درعرصه‌های فعالیت‌های اجتماعی گردهم آمدند.

 ۳۰ ایده موفق و نمونه برتر از بین ۱۰۰ ایده در ۱۵ کارگروه ارائه شد و ۸ ایده که نمونه پیشرفت منطقه‌ای و استانی بود در این همایش ارائه گردید. 

مسئول قرارگاه فرهنگی واجتماعی بقیه الله در این همایش گفت: نهضت خدمت رسانی با بیانات مقام معظم رهبری در سخنان نوروزی سال۹۷ در مشهد شکل جدی گرفته که یک حرکت مردمی است و از خود مردم شروع شده.

سردار محمد علی جعفری افزود: آنچه نیاز جامعه امروز به شمار می رود خدمت به مردم در مسائل اجتماعی با حضور تشکل‌های مردمی است و این نشست به دنبال حضور مردم در صحنه برای حل مسائل مختلف اجتماعی است که محرومیت زدایی یکی از این مسائل اجتماعی می باشد .
 
وی با اشاره به اهمیت ارائه تجربیات ارزشمند مردمی در این همایش اظهار داشت : به دنبال تجربیات مختلف خودجوش مردمی در استان‌ها و شهر‌های کشور هستیم و این تجربیات یک حرکت بزرگ مردمی برای حل معضلات مختلف اجتماعی و حرکت جامعه اسلامی بسوی تمدن اسلامی را به همراه دارد.


گفتنی است رضا ابراهیم در این همایش عظیم ملی و نخستین عهدواره ملی نهضت اجتماعی جوانان به عنوان ایده پرداز لرستانی و تنها نماینده الگوهای برتر اجتماعی استان لرستان حضور داشت .

مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: