پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
نشست خبری - مطبوعاتی علی اکبر رائفی پور سخنران و نظریه پرداز ایرانی با اصحاب رسانه استان لرستان در سالن جلسات قرارگاه صاحب الامر (عج) برگزار شد .


علی اکبر رائفی پور در جمع رسانه لرستان گفت : کشور ما ایرادات ساختاری فروانی دارد تا زمانی که این ایرادات برطرف نشود هر جریان سیاسی روی کار بیاید نمی تواند کاری از پیش ببرد ، من به هیچ جبهه سیاسی صرف وابستگی ندارم بلکه بخاطر منافع مردم و انقلاب می جنگم ، حق را می گویم حتی اگر سخت و تلخ باشد .

وی با بیان اینکه اگر انقلاب را زمینه ساز ظهور می دانیم باید آن را تقویت کنیم ، اظهار داشت: اولین نفری بودم که در مورد شفافیت صحبت کردم و گفتم مسئولان باید برای مردم از مال و اموال و دارایی تا عملکردشان شفاف سازی کنند .

این جوان نظریه پرداز به نکته قابل تاملی اشاره کرد : باید کاری کرد فساد شکل نگیرد نه اینکه فاسدی را پیدا کنیم و اعدام نماییم ، ما باید به مردم و خون شهدا پاسخ بدهیم ، چرا اجازه می دهیم  فساد شکل بگیرد که مجبور شویم فاسد را اعدام کنیم ؟

رائفی پور تاکید کرد : اگر به من بگویند چه شغلی را انتخاب خواهی کرد می گویم فقط اجازه دهید نخبگان را شناسایی کنم و آنها را پرورش دهم تا بتوانیم جاهایی از آنها استفاده کنیم ولی متاسفانه تاکنون برای نخبگان برنامه ای نداشته ایم .

این سخنران برجسته کشوری از ریز و درشت مسائل سیاسی گفت و مسائلی را مطرح کرد که جای هزاران بحث دارد و نمی توان در فضای مجازی و خبرهای محدود به آن پرداخت .

در بیانیه گام دوم انقلاب ۴۱ بار به کلمه جوان اشاره شده و یک مرتبه کلمه سلاح و مذاکره بکار رفته؛ و این بخش دیگری از سخنان این جوان مطرح و نظریه پرداز است که موضوع سخن اش شفافیت مسئولان برای مردم و گام دوم انقلاب و جوان گرایی بود. 

علی اکبر رائفی پور خاطرنشان ساخت : سپاه و نهضت را بعد از انقلاب با توجه به نیاز جامعه بوجود آوردیم و جوابگوی نیازها نیز بود و جهادی که ساختیم اگر می ماند یک روستای محروم نداشتیم آمدیم و با کشاورزی ادغام کردیم و متاسفانه جبر ساختاری کشاورزی ، جهاد را در خود بلعید .

علی اکبر رائفی پور در پایان سخنان خود ارز چند نرخی را عامل مهم فساد دانست و گفت : گام دوم انقلاب نمی گوید به جوانان کار بدهید بلکه معتقد است جوانان بیایند و کارها را به زور در اختیار بگیرند .

گفتنی است در این نشست خبری که به همت روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان برگزار شد؛ حجت الاسلام والمسلمین هبت الله هاشمی رئیس بنیاد مهدویت استان، رضا مریدی مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و یاسر بسطامی مسئول موسسه همای رحمت محله پاچنار و  برخی از چهره های برتر فضای مجازی و نیروهای حزب اللهی استان لرستان حضور داشتند .


مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: