پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
قوه قضاییه بررسی کند؛
در حالی که درخشان نسب متهم به ارتکاب تخلفاتی در پست شهرداری شهریار است، عزل شد.
 

مطابق آخرین اخباری که درباره شهردار شهریار منتشر شد درخشان نسب به اتهام مسائل مالی و ساخت و سازهای غیرمجاز دستگیر شد. 
با توجه به این که جرم شهردار شهریار یک خطای فردی نیست به طوری که در ماجرای این دستگیری یک عضو شورای شهر شهریار نیز دستگیر شده است و حتی از بخش خصوصی هم یک متهم در این پرونده نامش مطرح است، مسئولین قوه قضاییه توجه داشته باشند که این مسئله شخصی و فردی نیست.
نه تنها عوامل دست اندر کار این پرونده که به طور مستقیم در این فساد مالی دست داشته اند باید در پای میز محاکمه پاسخگوی عملکرد خود باشند که علاوه بر آن کسانی که وظیفه نظارت و برخورد با فساد را داشته اند نیز باید پاسخگوی قصور و تقصیر خود باشند .
عزل شهردار با این دلیل که ساکن منطقه نیست نباید پرونده را از مسیر اصلی خود منحرف کند به ویژه آن که این مشخصه نیز در هنگام انتخاب شهردار توسط شورای شهر باید مورد توجه قرار می گرفت.
تا کنون هر جا فسادی محرز شد یک نفر عامل آن عملکرد گروهی معرفی شد و به این ترتیب امروز ما با مردمی در سطح جامعه مواجهیم که در مورد دزدی و اختلاس با نوعی حسرت صحبت می کنند چرا که تا کنون قوه قضاییه برخوردی انتباه پذیر را با خاطیان در دستور کار خود قرار نداده و به هنگام شکل گیری گروه های حامی فساد معلوم نیست کدام عضو خطاکار قلمداد می شود و نیز خطاکار به چه عقوبتی گرفتار می شود.
مناسب است قوه قضاییه در این پرونده و پرونده های مشابه روشی را اتخاذ کند که موجب انتباه نفرات بعدی شود.
همانطور که می دانید تخلف شهردار منجر به ایجاد شرایط نامناسب برای شهروندان می شود و تا مدتی طولانی مردم با مشکلات به وجود آمده دست و پنجه نرم می کنند. 
نغمه علی بیک زاده
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: