پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره):
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار کرد: امسال ۵ هزار بسته برای دانش آموزان مناطق محروم ارسال می شود.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، محمد مخبر در مراسم افتتاح پویش ملی مشق احسان که با مشارکت گروه‌های مردمی و جهادی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: در آستانه عید غدیر و مبارک خم هستیم و جمله مبارکی است که اگر غدیر را جدی می گرفتیم عاشورا اتفاق نمی افتاد و عدالت در جهان جاری بود و نظام اسلامی برگرفته از غدیر است.   

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به چند وجهی بودن برخی دستورات مقام معظم رهبری، عنوان کرد: مباحث ۱۰ سال گذشته اقتصادی رهبری بسیاری از موارد را برای مردم پوشش می دهد از جمله اشتغال و تولید ملی و مسائل فرهنگی تولید داخل و صنعت فرهنگی کشور از صنایع مغفول در کشور است.

مخبرهمچنین اظهار کرد: در جامعه اسلامی شاهد تفاوت فاحش در میان والدین و کودکان هستیم و این ناشی از قلم و دفتر است که از کلاس اول دست او دادیم و یا تربیت متفاوت در مهد کودک و ایران نوشت تلاش کرده تا محصولات فرهنگی و نوشت افزار ایرانی و اسلامی تولید کند.

وی تاکید کرد: ۳۵ هزار میلیارد تومان گردش مالی نوشت افزار است و ما حاضریم صندوقی برای خطرپذیری تولید کالای ایرانی و نوشت افزار ایرانی داشته باشیم تا نوشت افزار تولید کشور خودمان مطابق با فرهنگ ایرانی در دست کودکان و دانش آموزان ایرانی باشد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بخشی از سخنانش گفت: هم اکنون ۵۰ درصد توان تولید نوشت افزار ایرانی را داریم و باید بیش از این حمایت کنیم و این موفقیت ها را در بخش های دیگر تولید هم شاهد بودیم و همه فعالیت های صورت گرفته در جهت رفع محرومیت است و پویش مشق احسان بسیار مهم است و تا کنون ۱۴۰۰ مدرسه در مناطق محروم تحویل دادیم و تا پایان سال این عدد را به ۲۰۰۰ مدرسه می رسانیم و نوشت افزار و وسایل آموزشی را تا ۵۰۰ هزار بسته برای دانش آموزان مناطق محروم توزیع خواهیم کرد.

مخبر در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه مصرف در طول سال لوازم التحریر به میزان آغاز سال تحصیلی نیست بالغ بر ۴۰۰۰ فروشگاه مجازی نوشت افزار و محصولات صنایع دستی و فرهنگی مجازی را ایجاد کردند تا مشکلات فروش در طول سال وجود نداشته باشد.

وی به اهمیت فروشگاه های مجازی و نمایشگاه دائمی پرداخت و افزود: این روش فروش می تواند به معرفی بهتر محصولات تولید ایران به مردم کمک کند.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: