پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۵
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش ضمن گرامیداشت 17 مرداد "روز خبرنگار" تاکید کرد: خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم تمام قد ایستاده‌اند و غبار دروغینی که دشمن بر چهره انقلاب و آرمان‌های آن می‌پاشد را می‌زدایند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش ضمن گرامیداشت 17 مرداد "روز خبرنگار" تاکید کرد: خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم تمام قد ایستاده‌اند و غبار دروغینی که دشمن بر چهره انقلاب و آرمان‌های آن می‌پاشد را می‌زدایند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، امیر فرهاد آریانفر امروز در مراسم روز خبرنگار که در قرارگاه منطقه ای غرب ارتش برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاری یکی از شاخصه های ارزشی هر جامعه محسوب می شود و از مشاغل سخت و پرمخاطره است.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش افزود: خبرنگاران جان خود را در طبق اخلاص می گذارند تا به مردم آگاهی رسانی کنند و عاشقانه و با بصیرت در این راه تلاش می کنند.
امیر آریانفر تصریح کرد: خبرنگاران مدافع ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل هجمه‌های دشمن هستند.
این مسئول خاطر نشان کرد: خبرنگاران عناصر و سرداران خط مقدم پیکار با جنگ نرم و عملیات روانی دشمن محسوب می شوند و مدافع ارزشهای نظام جمهوری اسلامی در مقابل هجمه های دشمنان هستند.
امیر آریانفر بیان داشت: خبرنگاران می توانند در انعکاس ارزشهای عاشورایی و معنوی جامعه نقش اساسی ایفا کنند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش در پایان نگاه ارتش به شخصیت خبرنگاران را نگاهی ارزشی عنوان کرد و گفت: خبرنگار می تواند در توسعه عدالت اجتماعی نقش آفرین باشد و در راستای عدالت محوری قدم بردارد.
شایسته ذکر است؛ در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خبرنگاران فعال در این حوزه تجلیل شد.

نویسنده:الهه فرهادی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: