پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
امیر فرهاد آریان فر:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور گفت: افزایش اقتدار نیروهای مسلح هرگونه نگاه کج دشمن از این سرزمین را گرفته است.

فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور گفت: افزایش اقتدار نیروهای مسلح هرگونه نگاه کج دشمن از این سرزمین را گرفته است.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس امیر سرتیپ‌فرهاد آریانفر در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید تیپ زرهی ۱۸۱ پادگان الله‌اکبر اسلام‌آباد غرب، اظهار داشت: تمام عزیزان در یگان‌های ویژه، پشتیبانی و هوانیروز با اخلاص در عمل به لطف و عنایت الهی و خوشنودی خاطر مقام معظم رهبری و مردم در حادثه زلزله و انصافا مقتدرانه، مخلصانه و غیرتمندانه عمل کردند و افتخار آفریدند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با فرمانده، عنوان کرد: فرمانده اساس و محور اصلی همه آنچه (مادی و انسانی) که در یک سازمان کارایی و برندگی دارد، است.
فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور تاکید کرد: بدون نظام و فرماندهی همه چیز هیچ و پوچ است به همین دلیل ستون فرماندهی باید مستحکم و ثابت باشد، همه ما در هر مسؤولیتی که انجام وظیفه کنیم در بخشی از کارمان سمت فرماندهی آن قسمت مربوطه را برعهده داریم، فرمانده جایگاه خاصی دارد در وجود تک‌تک ارتشیان از رده‌های پایین تا بالا این خصوصیات حاکم است.
آریانفر ادامه داد: از خدمات خالصانه امیر غلامعلیان در این یگان نهایت تقدیر دارم، این فرمانده در همه ابعاد فعالیت‌های بسیار ارزنده‌ای داشته‌ و این نشان دهنده عمق درایت و میدان‌داری و پا در رکاب بودن ولایت این فرمانده را دارد و اکنون در سمت جانشین قرارگاه منصوب شدند.
وی افزود: اما یکی از فرماندهان زحمتکش با سمت‌های عالیه که در مناطق محروم انجام وظیفه کرده سرهنگ محمدنیا است که از این لحظه به عنوان فرمانده این تیپ منصوب می‌شود.
وی تاکید کرد: این تیپ یکی از تیپ‌های مقتدر نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران به واسطه فعالیت‌ها و ماموریت‌هایی که به آن واگذار شده است بوده، و نیروها و همرزمان و گذشتگان ما با عقیده و اعتقاد راسخ خود با شهادت‌طلبی به مقابله با اشرار پرداختند.
ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در غرب کشور تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که با اقتدار در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به لطف الهی و با سیطره و اشرافیت در جغرافیایی سرزمینی خودمان و منطقه، به نوعی شاخ استکبار جهانی در خلیج فارس را شکستیم و این اقتدار مرهون آمادگی همه نیروهای مسلح بود و همین اقتدار و آمادگی را روز به روز افزایش می‌یابد تا دشمنان کوچکترین نگاه کجی به این سرزمین نداشته باشند و لطف الهی این عنایت الان محقق شده است.
امام جمعه اسلام‌آباد غرب در ادامه این مراسم ضمن گرامیداشت شهدای دفاع مقدس، بیان کرد: در ایام دهه امامت و ولایت این جابه‌جایی مبارک خواهد بود، از زحمات خدمات و تعامل امیر غلامعلیان تشکر داریم، که حقا و انصافا حضور این فرمانده خیلی از نگاه‌ها را نسبت به ارتش عوض کرد که بعضی‌ها خیال می‌کردند ارتش یک ماموریت پادگاهی، مرزی و تشکیلاتی خود را دارد، اما با این فرمانده و خدماتش در عرصه‌های مختلف زلزله، سیل و خیلی برنامه‌های دیگر سبب تحول شدند و برای فرمانده جدید که از نیروهای باارزش و ولایت‌مدار آرزوی موفقیت را دارم.
گفتنی است، در پایان ضمن تقدیر از زحمات امیر غلامعلیان؛ سرهنگ محمد‌نیا به‌عنوان فرمانده جدید معرفی شد./فارس

نویسنده:الهه فرهادی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: