پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
مدیر موزه قرآن کریم عنوان کرد
مدیر موزه ملی ایران به همراه مدیر موزه قرآن کریم با مدیرعامل برج میلاد دیدار و همچنین از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جبرییل نوکنده  مدیر موزه ملی ایران و حجت الاسلام امیر لهراسبی مدیر موزه قرآن کریم (دوشنبه 21 مرداد ماه) با مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد در محل این مجموعه دیدار  و درباره برنامه های آینده که شامل برگزای نمایشگاه های تاریخی و نسخ خطی است، گفتگو کردند.

مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد از توسعه تعامل با موزه ملی و همچنین موزه قرآن کریم بسیار استقبال کرد و گفت: قطعاً با برگزاری نمایشگاه های آثار تاریخی و ایرانی در برج میلاد می توان به توسعه فرهنگ ایرانی کمک شایانی کرد، چرا که این مجموعه روزانه میزبان بسیاری از گردشگران خارجی است که می توانند با این فرهنگ از نزدیک آشنا شوند.

همچنین حجت الاسلام امیر لهراسبی مدیر موزه قرآن کریم در این دیدار گفت: برج میلاد بستری آماده برای انجام فعالیت های فرهنگی، نمایشگاهی و گردشگری است که باید از آن نهایت استفاده را برای توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی کرد.

پس از این دیدار، مدیران موزه قرآن کریم و موزه ملی ایران از بخش های مختلف برج میلاد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، قرار است بزودی نمایشگاه هایی از نسخ خطی آثار موزه قرآن کریم و نمایشگاهی از آثار تاریخی و فرهنگی موزه ملی ایران در برج میلاد به نمایش دربیاید.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: