پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۷۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
سخنرانی «مهدی قان بیگی » در دومین «هفته ی پیشکسوتان » در خانه هنرمندان ایران
«سرامیک امروز ایران از منظر هنر معاصر» با سخنرانی محمد مهدی قان بیگی در خانه هنرمندان ایران بررسی خواهد شد .
دومین «هفته‌ی پیشکسوتان سفال و سرامیک ایران» با نمایشگاه مروری بر منتخب آثار منیر و محمدمهدی قان‌بیگی، در گالری زمستان خانه‌ی هنرمندان ایران در حال برگزاری است .
در حاشیه‌ی دومین «هفته‌ی پیشکسوتان» سفال و سرامیک ایران، نشستی با سخنرانی محمد مهدی قان‌بیگی با عنوان «سرامیک امروز ایران از منظر هنر معاصر» در سالن امیرخانی خانه ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد .
این نشست، پنجشنبه 24 مرداد 98 ، ساعت 17 با حضور هنرمندان و علاقمندان در سالن امیرخانی خانه  هنرمندان ایران برپا می شود .
گفتنی است؛ نمایشگاه مروری بر منتخب آثار منیر و محمدمهدی قان‌بیگی که به همت انجمن هنرمندان سفالگر و با حمایت و همکاری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، شامل 25 اثر نقاشی و سرامیک از دوره‌های مختلف کاری این دو هنرمند صاحب‌نام و پیشکسوت ایرانی است. این نمایشگاه تا 29 مردادماه همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها در خانه هنزمندان به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، ‌ضلع جنوبی باغ هنر برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود. نخستین هفته‌ی پیشکسوتان سفال و سرامیک شهریورماه سال 97 ، با مرور بر آثار محمدمهدی انوشفر برگزار شده بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: