پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1307 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان استان پرداخت کرده است.
 امیرحسام قزلباش مدیرشعب بانک ، کشاورزی سیستان و بلوچستان در گفتگو با گیتی آنلاین اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 1307 میلیارد ریال تسهیلات به 411 طرح کشاورزی پرداخت کردند .
وی اولویت پرداخت های این بانک در سال جدید را توسعه مکانیزاسیون و کشت گلخانه ای برشمرد و افزود از ابتدای سال 97 تعداد 771 فقره به مبلغ 544 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون پرداخته ایم.
وی با اشاره به تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی که با هدف توسعه مناطق روستایی مرزی و غیرمرزی استان صورت می گیرد ، تصریح کرد:  تعداد 2400 فقره تسهیلات اشتغال پایدار به مبلغ 1457 میلیارد ریال توسط شعب این بانک به روستائیان و عشایر پرداخت شده است.

قزلباش گفت: در راستای حمایت ازبنیان خانواده مبلغ 1210 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوجهای جوان استان پرداخت ایم.

وی با تأکید بر این موضوع که بانک کشاورزی در هر شرایطی سعی در حمایت همه جانبه از کشاورزان استان دارد از حمایت این بانک از فعالان بخش کشاورزی استان که به دلایل مختلف از قبیل خشکسالی قاد ر به پرداخت تسهیلات خود نبوده اند خبر داد و گفتدر سال گذشته و امسال مساعدت هایی در قالب بند " خ " برنامه ششم توسعه و بند " ل " تبصره 16 صورت پذیرفته و کشاورزانی که تسهیلات زیر صد میلیون آنها معوق شده است می توانند از بخشودگی سود و جرایم و امهال یک الی سه ساله اصل تسهیلات بهره مند گردند.

قزلباش در خصوص بیمه محصولات کشاورزی هم گفت؛ فعالان بخش کشاورزی که از حوادث قهری و طبیعی دچار خسارت شده اند. می توانند مانند همیشه ازحمایت چتر بیمه ای بانک کشاورزی بهره مند گردند. وی افزود از ابتدای سال جاری تاکنون، مجموع 10213 فقر ه پرونده مورد ارزیابی قرار گرفته و غرامت وارده به مبلغ 42 میلیارد به کشاورزان پرداخت شده و یا در حال پرداخت است .

وی خبر از خرید تضمینی 17000 تن گندم کشاورزان استان به مبلغ 300 میلیاردداد و تأکید کرد: تمام مبلغ خرید تسویه و به حساب گندم کاران استان واریزگردیده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: