پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
پایگاه خبری گیتی آنلاین بدین وسیله از کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون و دادستان خوزستان به خاطر انتشار نامه کذب عذرخواهی می کند. بنابر تحقیقات خبرنگار این پایگاه، نامه منتشر شده به نقل از کارکنان این شرکت خطاب به رئیس قوه قضائیه صحت ندارد و نوشته یک فرد مغرض است و ارتباطی با کارکنان این شرکت ندارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین، نامه منتشر شده در این پایگاه خبری تحت عنوان « جلوی تخلفات کشت و صنعت کارون را بگیرید» که به نقل از جمعی از کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون نگاشته شده کذب محض است و این پایگاه هیچ نامه ای از طرف این کارکنان دریافت نکرده است.

این نامه جعلی توسط یکی از افراد مغرض در اختیار خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین قرار گرفته و متاسفانه این خبرنگار بدون دریافت مستندات و امضاهای لازم که برای انتشار هر گونه نامه لازم است بدون هماهنگی با مدیر مسئول و صاحب امتیاز و سردبیر این پایگاه خبری، اقدام به انتشار آن کرده است.

بدین وسیله، پایگاه خبری گیتی آنلاین از کارکنان خدوم و زحمت کش شرکت کشت و صنعت کارون که در تماس های متعدد با این پایگاه خبری، اتهامات مطرح شده در این نامه را رد کرده و خواستار برخورد با عوامل شدند، عذرخواهی می کند.

نویسنده مغرض نامه مزبور، نه تنها در این نامه شرکت کشت و صنعت کارون را متهم به فساد کرده بلکه دادستان محترم خوزستان که از افراد خدوم استان و کشور است را نیز آماج تهمت قرار داده است.

اینجانب آمنه علی پور مدیر مسئول پایگاه خبری گیتی آنلاین از همه افرادی که به ناحق مورد اتهام واقع شده اند از جمله جناب آقای «عباس حسینی پویا» دادستان خدوم و مردمی منطقه و همچنین «علیرضا محمدپور» و «احسان اسپندار»  از کارکنان زحمتکش شرکت کشت و صنعت کارمندان شعب و همین طور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی عذرخواهی می کنم و طلب حلالیت دارم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: