پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
وزیر نفت پاسخ دهد؛
به حداقل رساندن سوختن گازهای فلور پالایشگاه جزو برنامه وزیر نفت در هنگام گرفتن رای از مجلس بود که همچنان مسکوت مانده است.

هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک د ر گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین در پاسخ به این سوال که چرا گازهای پالایشگاه اهواز استحصال نمی شود ضمن اشاره به این مطلب که زنگنه، وزیر نفت در هنگام گرفتن رای اعتماد از مجلس به صفر رساندن سوختن گازهای فلور را در برنامه پیشنهادی خود ارائه کرده بود گفت: اگر چه به صفر رساندن منطقی نیست اما وزیر قول داد این کار را انجام دهد اما این کار همچنان مسکوت مانده است. 
وی در ادامه دلیل غیرمنطقی بودن به صفر رساندن گاز پالایشگاه ها را اینطور توضیح داد: بالاخره گاهی فشار بالا می رود و باید آزاد شود. 
عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه گفت: در طرح سوالی که از آقای وزیر داشتم و زنگنه برای پاسخگویی به مجلس آمد بخشی از طرح سوالم همین بود که چرا به حداقل رساندن فلورها و گازها طبق قولی که داده بودید انجام ندادید و وزیر پاسخی نداشت و جوابی نداد. 
خادمی تاکیدکرد: این برنامه را به مجلس داده بودند اما انجام ندادند. 
نماینده ایذه و باغملک درباره موانع این کار گفت: تخصص خاصی نمی خواهد و خیلی ها هم آمده بودند و حاضر بودند که این گاز را بگیرند و رقمی را هم بدهند اما در نهایت اتفاقی نیفتاد. 
وی افزود: یکی دو بار هم در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام این مسئله مطرح شد و من خودم هم چندین بار به این جلسات رفتم ولی انگیزه اش وجود نداشت. 
خادمی درباره نبود انگیزه اینطور توضیح داد: این کار هم مثل بقیه کارها، اگر هر چه می گفتیم انجام می دادیم که توسعه یافته بودیم. 
وی تاکید کرد: خیلی از کارها را نمی کنیم و دلیلی هم ندارد و کسی هم پاسخگو نیست.

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: