پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: انبار های غیرمجاز فروش مصالح ساختمانی سطح شهر ساماندهی شود.

گیتی آنلاین_ در جلسه ای که در دفتر معاونت خدمات شهری شهرداری زاهدان در خصوص ساماندهی و انتقال انبار های غیرمجاز فروش مصالح ساختمانی سطح شهر برگزار شد، مقرر گردید تا ظرف مدت ده روز نسبت به انتقال آنها به شهرک مصالح فروشان اقدام و در غیر این صورت موارد از مبادی قانونی پیگیری شود. 

معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت:  در خصوص جمع آوری مصالح فروشان خیابان های کشاورز و زیباشهر نیازمند هماهنگی و مشارکت دستگاههای مختلف هستیم، همچنین  ایجاد سد معبر و حضور مصالح فروشان در محل  از جمله مشکلاتی است که باید رفع گردد. 

در ادامه رئیس اتاق اصناف شهرستان زاهدان نیز براین موضوع و لزوم جمع آوری و بازگشایی حریم پیاده رو و انتقال مصالح فروشان حاشیه بلوار کشاورز و زیباشهر به محل تعیین شده برای این صنف تاکید کرد و عنوان داشت که اصناف با سد معبر نباید باعث سلب آسایش و  عبور و مرور مردم شوند. 

در پایان جلسه مقرر شد، تا ظرف مدت ده روز نسبت به انتقال مصالح فروشان به شهرک تعیین شده اقدام و در غیر این صورت و عمل نکردن به تعهدات خود، به مراجع ذیصلاح قضایی معرفی خواهند شد و مراحل قانونی جهت پلمپ ملک مورد نظر انجام گیرد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: