پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۶۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
دارنده مدال فیزیک کلاسیک جهان :
گیتی آنلاین - گرمانشاه - شاهو اردلان دارنده دو مدال مسابقات آرنولد کلاسیک در رشته فیزیک کلاسیک گفت : مسابقات سخت و نفس گیری داشتم اما به لطف خدا و دعای مردم توانستم دو مدال برنز مسابقات جهانی را کسب کنم
 مسابقات سخت و نفس گیری داشتم اما به لطف خدا و دعای مردم توانستم دو مدال برنز مسابقات جهانی را کسب کنم 

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه : پس از کسب دو مدال ارزشمند شاهو اردلان  در مسابقات قهرمانی جهان NPC Arnold clasic در رشته فیزیک کلاسیک / ویتنام شامگاه روز چهارشنبه " سی ام" مرداد ماه مراسم استقبال با حضور جمعی از ورزشکاران و اعضای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی برگزار شد.

 شاهو اردلان با بیان اینکه مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود عنوان کرد :  رشته اصلیم فیزیک کلاسیک  است ، زحمات و تلاش های بسیاری برای حضور در این مسابقات کشیدم که خوشبختانه توانستم در این رشته مدال برنز را کسب کنم و در رشته بادی بیلدینگ دسته ۸۰ کیلوگرم نیز موفق به کسب مدال برنز شدم .

وی افزود : اولین تجربه خود را در میادین جهانی چشیدم ، تمامی ورزشکاران از آمادگی بالایی برخوردار بودند . 8 ماه تمام به صورت مستمر و شبانه روزی ، زیر نظر مربی خوب و با تجربه ام "محسن نوایی" تمرینات خود را ادامه دادم تا حاصل زحماتم دو مدال برنز در مسابقات جهانی باشد.


گفتنی است : تیم ایران در این دوره از مسابقات در بخش تیمی موفق به کسب نایب قهرمانی مسابقات جهانی پرورش اندام ویتنام شد.

تصاویر:مهدی حشمتی
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: