پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۶۷۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۵۰ پروژه آبرسانی روستایی در استان گلستان کلنگ‌زنی و یا افتتاح می‌شود.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از تسنیم از گرگان، بهزاد هرمزی عصرامروز(پنجشنبه98/5/31) درباره پروژه‌های آبرسانی روستایی در استان، اظهارداشت: 50 پروژه آبرسانی روستایی در گلستان در هفته دولت امسال کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار کرد: از این تعداد، 32 پروژه شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان افتتاح و 18 پروژه هم کلنگ‌زنی خواهد شد.

هرمزی اعتبار پروژه‌های قابل افتتاح را بیش از 175 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: حفر و تجهیز چاه عمیق، بهسازی دهنه چشمه‌ها، اجرای خط انتقال، احداث مخزن ذخیره، اجرای شبکه توزیع، احداث اتاقک سرچاهی و حصارکشی، محوطه‌سازی و استاندارسازی انشعاب‌ها و غیره از جمله این پروژه‌ها است.

وی اظهار کرد: همچنین عملیات اجرایی 18 پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال آغاز می شود که شامل حفر و تجهیز 2 حلقه چاه عمیق، اجرای خط انتقال به طول 6 کیلومتر، احداث 9 باب مخزن ذخیره به حجم 7000 مترمکعب، اجرای شبکه توزیع به طول 29 کیلومتر و استانداردسازی هزار و 353 فقره انشعاب است.

هرمزی گفت: با افتتاح این پروژه‌ها در هفته دولت بیش از 22 هزار خانوار از نعمت آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند و با کلنگ زنی و اتمام پروژه های آبرسانی در هفته دولت سال‌جاری خانوار 13 هزار و 553 خانوار از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: