پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۶۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند مسلحانه قاچاق و کشف بیش از یک تن و 183کیلو انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین_ سردار "محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط اعضای یک باند از مناطق مرزی به شهرستان های " ایرانشهر" و "خاش" دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته تیمی از اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین موادمخدر در محور"ایرانشهر-بمپور"بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشینان خودروها به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند که با آتش پرحجم پلیس مواجه شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این عملیات، با اقدام ضربتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر، 2 سوداگر مرگ به هلاکت رسیده و یک قاچاقچی نیز دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز متوقف شد.

سردار قنبری خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 593کیلو و 925 گرم تریاک به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان خاش با تیم دیگری از اعضای این باند که قصد جابه جایی موادافیونی به خارج از استان را داشتند، درگیر شدند. 

وی ادامه داد: در این عملیات مسلحانه علاوه بر دستگیری 2 قاچاقچی، از خودروی آنها 504 کیلو  و 500 گرم تریاک، 64 کیلو و 464گرم حشیش و 21 کیلو و 100گرم انواع دیگر مواد افیونی به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری، مقادیری مهمات و 25 عدد کارت سوخت کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: