پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
استاندار کرمان گفت: حضور مدیران در جلسات باید به نحوی انجام شود که در حوزه های مختلف شاهد اثرگذاری آن باشیم.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، زنان و خانواده استان کرمان با انتقاد ازعدم حضور برخی مدیران در جلسات، گفت: تاکید اصلی مدیریت استان کرمان این است که مدیران عضو در جلسات در صورت داشتن دلیل موجه برای عدم حضور خود، این موارد را اعلام کنند تا در صورتی که این تعداد به حد نصاب نرسید، جلسه را به زمان دیگری موکول کنیم زیرا به دنبال برگزاری جلسات فاقد اثرگذاری لازم نیستیم.
وی بر لزوم اصلاح ساختاراداری نیز تاکید کرد و ادامه داد: هرگاه یک دستگاه اجرایی به عنوان دبیر یک کارگروه یا کمیته انتخاب می شود، بایستی همه اعضا از آن تبعیت کنند و این صحیح نیست که همه جلسات توسط استانداری مدیریت شود.
استاندار کرمان با اشاره به این مطلب که به دنبال حضور موثر مدیران در جلسات هستیم، اظهارداشت: حضور مدیران در جلسات باید به نحوی انجام شود که در حوزه های مختلف شاهد اثرگذاری آن باشیم.
فدائی به تشکیل سه گروه کاری در ذیل کارگروه اجتماعی، فرهنگی، زنان و خانواده استان کرمان اشاره و بیان کرد: مصوبات این گروه های کاری پس از تصویب در جلسات کارگروه، در شورای توسعه و برنامه ریزی استان مطرح خواهد شد و در صورت تصویب، اجرایی خواهد شد.
وی به موضوع جمع آوری کودکان کار خیابانی نیز اشاره و بر همکاری همه دستگاه ها در این زمینه تاکید کرد و گفت: دستورالعمل ها و آئین نامه ها برای جمع آوری کودکان کار به صورت کامل مشخص شده است و اگر کودکی در سر چهارراه ها دیده می شود به معنای آن است که دستگاه ها همکاری لازم را انجام نداده اند. 
وی با اشاره مناسب بودن میزان رضایت مندی مراجعان از دستگاه های اجرایی، گفت: میانگین میزان رضایت مندی از دستگاه های اجرایی در استان برتر کشور 78.75 و در استان کرمان 68.18  است.
استاندار کرمان با اشاره به لزوم رفع فقر در جامعه، ادامه داد: مسئولان استانی باید با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده، زمینه ارتقای رفاه در استان را فراهم کرده و جایگاه استان در این حوزه را ارتقا بخشند.
وی اظهارداشت: در رابطه با تدوین نقشه راه سما فضا و تولید محتوای الکترونیکی علمی و اخلاقی در راستای تحکیم خانواده این سوال را داریم که آیا مشکل ما در فضای مجازی نبودن محتوا یا استفاده نکردن آن است.
وی تصریح کرد: با تولید محتوا در فضای مجازی مخالف نیستیم و در این رابطه باید بررسی ها به نحوی انجام شود که در نهایت از اثرگذاری این اقدامات مطمئن باشیم.
وی یادآور شد: دانشگاه شهید باهنر کرمان در صدد انجام یک کار مطالعاتی در راستای تدوین نقشه راه سما فضا و تولید محتوای الکترونیکی علمی و اخلاقی در راستای تحکیم خانواده است که با توجه به تصویب این کار در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، زنان و خانواده استان کرمان، این طرح مطالعاتی در شورای توسعه و برنامه ریزی استان مطرح خواهد شد.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: