پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
گیتی آنلاین - کرمانشاه - هفته نهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور که از روز پنجشنبه آغاز شده بود با انجام سه دیدار پیگیری شد و تیم شاهین کرمانشاه توانست با ارائه یک بازی منطقی و تهاجمی میزبان خود ستارگان ورامین را شکست دهد.


هفته نهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور که از روز پنجشنبه آغاز شده بود با انجام سه دیدار پیگیری شد و تیم شاهین کرمانشاه توانست با ارائه یک بازی منطقی و تهاجمی میزبان خود ستارگان ورامین را شکست دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر ، از ساعت 18 امروز ( جمعه یکم شهریور)  در ورامین مهمان تیم ستارگان ورامین بود که توانست با نتیجه سه بر یک این تیم میانه جدولی را از پیش رو بردارد و به دومین پیروزی خود در این فصل لیگ برتر فوتسال کشور دست پیدا کند.

تیم شاهین با ارائه یک بازی تهاجمی و تاکتیکی با گلهای ،  پیام رستمی ،  وحید ندری و  سیامک سیونانی دروازه ستارگان ورامین را باز کرد و تک گل حریف را هم علی رهنما به ثمر رساند.

به این ترتیب و با این نتیجه تیم شاهین کرمانشاه با دومین برد پیاپی خود و با کسب 9 امتیاز و ارتقای سه پله ای  نسبت به هفته گذشته توانست به رده یازدهم رقابتهای این فصل لیگ برتر صعود کند تا با امیدواری و انگیزه بیشتری در دیدارهای باقیمانده به مصاف حریفان خود برود.

در هفته دهم رقابتها روز پنجشنبه هفتم شهریورماه از ساعت 18 تیم شاهین در کرمانشاه میزبان تیم رده اولی سن ایچ ساوه خواهد بود که شاهین در صورت  کسب پیروزی در این مسابقه ضمن شگفتی سازی می تواند به رده های میانی جدول رده بندی صعود کند.

دو پیروزی سه تساوی و چهار شکست حاصل تلاش تیم شاهین تا پایان هفته نهم رقابتهای این فصل لیگ برتر فوتسال کشور بوده است.

نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: