پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴
فرماندار شهرستان جوانرود مطرح کرد
فرماندار جوانرود گفت : 86 پروژه با اعتبار بیش از 150 میلیارد و 700 میلیون ریال در ایام هفته دولت دراین شهرستان کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، رستگار یوسفی به مناسب فرارسیدن هفته دولت افزود: این طرحها شامل ساخت 78 واحد مسکونی بهزیستی ، اقامتگاه بوم گردی ، تعمیرات سالن های ورزشی و زمین چمن ،اجرای طرح هادی 10 روستا ، آبرسانی و اصلاح و بهینه سازی مجتمع های آب شرب 11 روستا ، احداث فضاهای آموزشی ، احداث کارگاههای تولیدی و عمران شهری و روستایی است .

وی اظهار کرد : از اعتبارات یاد شده بیش از 146 میلیارد ریال آن مربوط به پروژه های عمرانی و 11 میلیارد ریال هم مربوط به تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش حصوصی است .

فرماندار جوانرود با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی خاطرنشان کرد : آزادگان سرافراز ایران اسلامی اسوه های صبر، استقامت و پایداری برای همه ما  هستند.

یوسفی با تاکید بر ضرورت توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان افزود:  همه ما در هر مسئولیتی که هستیم بایستی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش آفرین باشیم.

وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کار مسئولان قرارگیرد یادآورشد: فلسفه وجودی مسئولان اجرایی ، خدمت به مردم است و خدمتگزاری به آحاد شهروندان توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود.

 خبرنگار: پوریا زارعی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: