پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
معارفه فرمانده سپاه تایباد؛
جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: از سالیان گذشته شهرستان مرزی تایباد نماد وحدت و انسجام بوده و از این رو همیشه مورد توجه دشمنان قرار گرفته اما به یاری نیروهای مسلح مستقر در مرزهای این شهرستان امنیت کامل در منطقه و به تبع آن در کشور برقرار است.

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری گیتی آنلاین از تایباد، سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفاهی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد که ظهر امروز یکشنبه 3 شهریور در حسینیه ثارالله تایباد برگزار شد، اظهار کرد: دولت‌های استعمارگر و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از شکست در تمام توطئه‌های خود مناطق شرق کشور را برای ضربه وارد کردن به این نظام هدف قرار داده‌اند.

در ادامه امام جمعه شهرستان تایباد با اشاره به آغاز هفته دولت گفت: دولت شهیدان رجایی و باهنر نماد یک دولت معنوی، مکتبی، مردمی و خدمتگزار در سایه سار ولایت بوده و الگوی خوبی برای دولت‌های دیگر در سراسر دنیا است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکی ابرده افزود: باید مدیرانی که در راس امور کشوری هستند سرمایه‌داری را کنار گذاشته و با خلوص نیت خود را خدمتگزار مردم بدانند تا قادر باشند مشکلات آنان را برطرف کنند و در مسیر کمال که سفارش مقام معظم رهبری است گام بردارند.

وی اعلام کرد: هنر بزرگان دین و کشور در این است که هیچگاه به تعلقات دنیوی که ناپایدار هستند دل نبسته و خود را برای وابستگی به خدا آماده کرده‌اند. امروز دشمنان با رواج بی بند و باری سعی دارند به نظام ضربه بزنند که می‌توان با صلابت، تقویت ایمان، ایجاد وحدت بیشتر و اهمیت دادن به شرعیات در مقابل این افکار پوچ ایستادگی کرد.

آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد با حضور جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی، فرماندار، ائمه جمعه تشیع و تسنن و اعضای شورای اداری و فرماندهان نظامی، انتظامی و مرزبانی مستقر در شهرستان برگزار شد و طی حکمی از سوی سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی سرهنگ ابراهیم بیدل به سمت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج تایباد منصوب و از زحمات سرهنگ داوود الهیاری تقدیر شد.

خبرنگار: مهدی حسین زاده
نویسنده:سالاری گزارش
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: