پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
رئیس فراکسیون جانبازان و ایثارگران:
رئیس فراکسیون جانبازان و ایثارگران توصیه کرد ایثارگران و جانبازان دست به تجمع نزنند ما خودمان همین هفته به نحو درستی مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران را حل می کنیم.


حسن نوروزی رئیس فراکسیون جانبازان و ایثارگران امروز یکشنبه سوم شهریورماه 98 در گفتگو با گیتی آنلاین درباره مشکل پرداخت نشدن هزینه های درمانی ایثارگران گفت: بنیاد شهید توپ را به زمین سازمان برنامه و بودجه می اندازد ولی ما نگرانیم و این هفته ای را که من در حوزه انتخابیه بودم هم چناران و طرقبه و هم بهارستان و رباط کریم و هم از استان های دیگر و شهرستان های دیگر واقعا ایثارگران یک وضع نا به سامانی دارند الان ایثارگران زنگ می زنند به شدت گلایه مندند و فریادشان بلند شده است. 
این نماینده مجلس گفت: این جریانی است که دولت بالاخره باید برای رزمندگان و ایثارگران و جانبازان یک فکری کند. این وهن نظام است. پدرشهیدی می گفت که ما رفتیم نسخه و فاکتورش را قبول نکردند و ناراحت شده بود  و آن را پاره کرده بود. خیلی از جانبازان گله مندند حتی به من پیامک می دهند زنگ می زنند و حرفشان این است که شما پیام ما را به دولت آقای روحانی، آقای لاریجانی بگویید که اگر رزم ما نبود آیا شما رئیس جمهور می شدید و یا رئیس مجلس می شدید؟
آقای شهیدی دو سه هفته قبل قول داده بودند که با هیئت دولت صحبت کنند و تحمل ما دارد لبریز می شود. 
وی درباره این پرسش که آیا صلاح است که ایثارگران تجمع کنند گفت: نه تجمع نکنند ما خودمان از ایشان دفاع می کنیم و این مسئله را در همین هفته به نحو درستی حل می کنیم. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: