پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
آیین افتتاح همزمان طرح‌های توسعه خدمات زیربنایی روستایی سیستان و بلوچستان بصورت ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهور برگزار شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از صدا و سیما_ استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح این طرح‌‌ها در دهستان سفید‌آبه شهرستان نیمروز گفت : در سومین روز از هفته دولت و در این آیین ، 343 طرح با هزینه‌ای بیش از هزار و 620 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
موهبتی افزود : برق‌ رسانی به 46 روستا ، آبرسانی به 35 روستا ، 7 مرکز خدمات درمانی و بهداشتی و 101 کیلومتر راه روستایی و دسترسی 419 روستا به شبکه اطلاعات ملی از جمله این طرح‌ها بود.
رئیس جمهور نیز در این ارتباط و از محل همایش دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت های روستایی با قدردانی از همه نیروهای مسلح برای ایجاد امنیت بسیار خوب در منطقه، گفت: طرح اتصال راه آهن چابهار به زاهدان نیز یکی از جمله اقدامات زیربنایی و مهم برای سیستان و بلوچستان است که در حال اجراست. 
دکتر روحانی افزود: توسعه بندر اقیانوسی چابهار برای سیستان و بلوچستان و کشور، کار بسیار بزرگی است و مشارکت سه کشور ایران، افغانستان و هندوستان برای بهره برداری بهتر از این بندر مهم، شروع شده است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: