پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تیم قایقرانی دختران اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور در اردبیل اعزام شد.
گیتی آنلاین_ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ سعید امیری معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: تیم قایقرانی بندر چابهار عازم دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشوری در اردبیل شده است. 
وی با اشاره به اینکه تیم قایقرانی دختران این اداره کل به مربیگری سعیده الهام و سرپرستی معصومه جعفری در اردوی آماده سازی رقابت های کشوری حضور دارند، گفت: خانم‌ها ستاره صوفی، یلدا پورشعبان و دینا غفوری از بندر چابهار به این رقابت ها اعزام شده اند.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رقابت های دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور در دو رشته کُشتی و قایقرانی در روزهای 7 و 8 شهریور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: برای اولین بار تیم قایقرانی دختران بندر چابهار به این رقابت ها اعزام شده که نشان از پیشرفت حوزه ورزشی سلامت این اداره کل است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: